loader

Haker Nightfall przeniknął na Steam

Wspominałam już o tym milion razy, ale absolutnie uwielbiam odrobinę nostalgii. Wszystko, co przywołuje wspomnienia o czymś z lepszych czasów, kiedy nie musiałem robić irytujących rzeczy, jak zachowywanie się jak dorosły, naprawdę mnie rozwesela. Wiem, że nie jestem jedyny, ale w przypadku dewelopera Teradile, mam pokrewną duszę. Gra będziemy patrzeć na dzisiaj jest Nightfall Hacker, który ukazał się na Steamie wczoraj; 10 marca.

Więc dlaczego jest to zupełnie nowa gra nostalgiczny następnie? Cóż, na własną rękę to prawdopodobnie nie jest. Jeśli spojrzymy na ślady to idzie w chociaż, jest zdecydowanie trochę historii tutaj. Każdy z was, którzy mogą pamiętać grę przeglądarkową na stronie LEGO z powrotem w początku 2000s nazwie The Nightfall Incident wkrótce zobaczyć, gdzie jestem z.

Nightfall Hacker zamienia white-hat hacking do no-holds-barred, turowa gra strategiczna potyczki przeciwko złośliwego oprogramowania i niebezpiecznych ładunków. Jako niezależny haker, będziesz doskonalić swoje umiejętności, przyjmując misje i wykonując zadania. Jeśli jesteś tak dobry, jak myślisz, zdobędziesz nowych klientów i oczywiście zarobisz więcej tej zawsze ważnej gotówki. Pieniądze kupują wiele rzeczy, ale w twoim świecie kupują ulepszenia i, oczywiście, dają ci możliwość wykonywania tych trudniejszych zadań. W miarę postępów w karierze dowiesz się, że hakerzy czarnej roboty knują coś podstępnego, a twoim zadaniem będzie odkrycie, co.

"W tamtych czasach bardzo podobała mi się gra LEGO The Nightfall Incident - turowa gra przeglądarkowa o hakowaniu na siatce 2D" - mówi James Harvey, założyciel i programista Teradile. "Mimo że gra była prosta, niektóre poziomy wymagały dużo myślenia, a otwartość pozwalała podejść do każdego z nich na różne sposoby. Lata później, gdy nauczyłem się korzystać z Godota i szukałem gry, którą mógłbym stworzyć, odpowiedź była oczywista: gra hakerska 2D z podobną mechaniką do Nightfall Incident, ale ulepszona pod każdym względem. Reszta, jak to się mówi, jest historią".

Za 7,99$ do 17 marca ten tytuł raczej nie rozbije banku. Nawet po tym, pełna cena $9.99 nie podpali twojej kieszeni, ale z ponad 100 poziomami i dwiema kampaniami dla jednego gracza do rozegrania, na pewno dostaniesz coś za swoje pieniądze. Do tego wszystkiego dołączony jest edytor poziomów dla tych z was, którzy lubią być kreatywni.

Jeśli podoba Ci się pomysł posiadania trochę hack bez ryzyka spędzenia długiej ilości czasu za kratkami, Nightfall Hacker może być właśnie gra dla Ciebie. Równie dobrze, ci z nas, którzy pamiętają, że przeglądarkowa oryginał może również chcesz dostać się na pokładzie i zobaczyć, co wszystkie zamieszania jest o. Tak czy inaczej, fani gatunku strategii mogą udać się na Steam i zaangażować się, gdy są gotowi.

Zobacz

Wraz z końcem lutego, wygląda na to, że wiosna już zaczyna się pojawiać. Tam skąd pochodzę, luty jest zazwyczaj miesiącem, w którym nikt nie wychodzi na zewnątrz, z wyjątkiem ekstremalnych sportowców, którzy są gotowi stawić czoła temperaturom poniżej zera. Ja, jak wielu innych, wolę zostać w domu, aby uniknąć brutalnej zimowej pogody. A co jest lepszym sposobem na...

Kto więc lubi dobry western? Jest to gatunek, który jest pełen akcji i milion możliwych fabuł. Ze względu na to, że jest to bardziej ustawienie, a nie gatunek gier per-say, jest mnóstwo rzeczy, które można z nim zrobić; od strzelanki do RPG jest miejsce dla wszystkich stylów. To powiedziawszy, w przyszłym miesiącu na ekranach waszych konsol pojawi się nowa pozycja. Nazywa się...

Nie muszę chyba nikomu z was mówić, co sądzę o gatunku roguelike. Myślę, że w przeszłości wyraźnie zaznaczyłem, że jest to mój ulubiony gatunek gier wideo i prawdopodobnie jeden z moich ulubionych. Nie zamierzam się nad tym rozwodzić, ale zamierzam opowiedzieć wam o Revicie, nowej grze z gatunku roguelike, która została zapowiedziana na koniec tego roku. Stworzona przez...