FAQ​

Najczęściej zadawane pytania

Ocenę gier dobieramy na podstawie analizy wielu stron recenzujących gry komputerowe i/lub na podstawie własnych opinii. Jeżeli nie zgadzasz się z naszą opinią, skorzystaj z zakładki Kontakt w celu przedyskutowania Twoich wątpliwości.

Jeżeli wysłałeś SMSa i pobrałeś instalator, cały przyszły proces powinien odbyć się bez problemów. Stworzona przez nas aplikacja pobierająca jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu nie powinieneś spotkać się z kłopotami.

Jeżeli jednak wciąż nie możesz pobrać gry, skontaktuj się z nami poprzez zakładkę Kontakt

Wszystko zależy od prędkości Twojego łącza internetowego. Zwykle pobieranie 1 GB trwa od 20 sekund do 15 minut.

Aby pobrać grę, musisz najpierw pobrać instalator, który możesz znaleźć na każdej stronie danej gry. Pliki umieszczone są na serwerach, które nie posiadają limitu pobierania, dlatego też wymagane jest wysłanie SMS w celu weryfikacji. Bez tego nie mógłbyś pobierać z maksymalną dostępną dla Ciebie prędkością i większość gier ściągałaby się bardzo długi czas.

Staramy się na bieżąco dodawać nowe tytuły, które cieszą się ogromną popularnością. Nie wszystkie gry udaje się nam jednak udostępniać.

Jeżeli chciałbyś pobrać jakąś grę, które aktualnie nie znajdujesz w naszym portalu, skontaktuj się z nami, a my postaramy się jak najszybciej dodać to o co prosisz!

Każdy wie, że ludzie to tylko ludzie i czasem zdarzają się pomyłki. Jeżeli znalazłeś jakiś błąd związany z działaniem strony, tłumaczeniem czy tekstem w artykule, zgłoś to, na pewno się odwdzięczymy 🙂