Beamng Drive Download
Beamng Drive Download

BeamNG.Drive Download

Gatunek

Casual, Samochodowa, Symulacja

Data wydania

29 Maj 2015

twórca gry

BeamNG GmbH

wydawca

BeamNG GmbH

Pobrano: 1007 razy
Waga: 18,81 GB
Polska wersja językowa

BeamNG.drive to gra wideo z symulacją pojazdów, opracowana i wydana przez firmę BeamNG GmbH z siedzibą w Bremie, zajmującą się tworzeniem gier wideo. BeamNG.drive oferuje różne tryby rozgrywki i scenariusze, takie jak kampania i tryb próby czasowej, oraz tryb swobodny.


Zalety

Pełna wersja po Polsku
Świetnie odwzorowane zniszczenia
Realistyczna fizyka
Wciągająca
Możliwość edytowania tras i pojazdów

9.8 / 10

wady

Drobne błędy techniczne

Pełna wersja BeamNG.Drive Download

BeamNG.Drive Download, to produkcja niezwykle osobliwa ze względu na przyjęty przez twórców model fizyczny. Zamiast opierać się na dynamice klasycznych ciał sztywnych, BeamNG.Drive bazuje na tzw. fizyce miękkiego ciała, która jest zwykle wykorzystywana w grach komputerowych do odtwarzania realistycznych ruchów ubrań i zasłon pod wpływem naprężeń. Po kilku latach testów, dzięki płatnej alfie i darmowemu demo technicznemu, tytuł wylądował niedawno na Steamie w programie Early Access, gdzie pozostanie zamknięty przez co najmniej kolejne dwanaście miesięcy – w tym czasie zespół deweloperów spodziewa się osiągnąć fazę beta, wprowadzając całą zawartość oczekiwaną w wersji finalnej.

Pierwszym elementem, którego nie można pominąć w tym momencie, jest fakt, że nie mamy do czynienia z klasyczną grą wyścigową z wyścigami z przeciwnikami i tym podobnymi, ale z sandboksem o dużym niewykorzystanym potencjale; wystarczy powiedzieć, że na obecnym etapie rozwoju na drodze znajduje się (oficjalnie) tylko samochód sterowany przez gracza. W trybie Freeroam możesz swobodnie ścigać się w kilkunastu lokacjach, w tym na wschodnim wybrzeżu USA, na arenie destruction derby, w dokach, na kilku wyspach, na torze Hirochi Raceway i na szczycie góry, z której możesz wystrzelić, aby docenić dokładną symulację fizyki.

Bardziej interesujący jest tryb Scenariusza, w którym znajduje się około trzydziestu różnych wyzwań, od prostych misji podobnych do licencji Gran Turismo®, po próby czasowe z punktami kontrolnymi o różnym stopniu trudności, przez rallycross, hillclimb, tory przeszkód i całą serię zawodów mogących wystawić na próbę zaawansowany model dynamiczny. W Off-Road Short Course, na przykład, pick-up musi pokonać skalisty teren, podczas gdy w Large Jump, Big Air Vanster i Sky Curve (1&2) musisz wykonać spektakularne manewry na placach zabaw, często kończące się zniszczeniem pojazdu. Twórcy mają nadzieję, że w ostatecznej wersji gry uda im się zintegrować co najmniej osiem samochodów jednocześnie. Choć liczba ta może wydawać się śmieszna w porównaniu z pięćdziesięcioma sześcioma przejazdami Project CARS (na PC) na torze Le Mans, fizyka miękkiego nadwozia wymaga dużej mocy sprzętowej, a nie każdy dysponuje wysokiej klasy systemem, który jest w stanie ją obsłużyć. Każdy poziom trybu scenariusza jest przeznaczony do rozgrywki z użyciem określonego typu pojazdu, ale nie ma powodu, dla którego nie można wybrać innego, aby wyzwanie było jeszcze ciekawsze. W tej chwili jest około dziesięciu różnych pojazdów, w tym samochody osobowe różnych kategorii (kompaktowe, sedan, kombi, sportowe i niestandardowe), kilka ciężarówek – z przyczepami lub bez – oraz samochód dostawczy, z których każdy ma swój własny ciężar, prędkość i właściwości jezdne.

Wymagania minimalne dla gry BeamNG.Drive Pełna Wersja

 • System operacyjny: Windows 7 Service Pack 1
 • Procesor: AMD FX 6300 3.5Ghz / Intel Core i3-6300 3.8Ghz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: Radeon HD 7750 / Nvidia GeForce GTX 550 Ti
 • DirectX: Wersja 11
 • Miejsce na dysku: 18 GB dostępnej przestrzeni

Zalecane wymagania dla BeamNG.Drive Pobierz:

 • System operacyjny: Windows 10 64 Bit
 • Procesor: AMD Ryzen 7 1700 3.0Ghz / Intel Core i7-6700 3.4Ghz (or better)
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: AMD R9 290 / Nvidia GeForce GTX 970
 • DirectX: Wersja 11
 • Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni

BeamNG.Drive mechanika, rozgrywka i nowości

Eksperymentalny charakter projektu jest również widoczny w minimalistycznym i nieco zagmatwanym menu, które zawiera jednak interesujący edytor. Oprócz kolorów można wybrać różne silniki, trakcje i konfiguracje estetyczne pojazdów, a jeśli chodzi o otoczenie, można dostosować intensywność wiatru, mgły, chmur, pory dnia, a nawet grawitacji, korzystając z różnych ustawień wstępnych poświęconych ciałom niebieskim Układu Słonecznego, których efekty można zobaczyć i przetestować (spróbuj przejść od zerowej grawitacji do słonecznej). Dostępny jest także menedżer modów, możliwość dostosowania interfejsu i opcje modyfikacji map, a więc jest to prawdziwa wyścigowa piaskownica, w której wszystko zostało zaprojektowane tak, aby uwydatnić wyjątkowy model fizyczny. Jak już wspomniano, jest to obecnie produkt niekompletny, ale w wersji finalnej znajdziemy kampanię dla jednego gracza, pościgi policyjne oraz bardzo pożądany tryb wieloosobowy, który zostanie wprowadzony dopiero w późniejszym terminie, ponieważ twórcy są zajęci usprawnianiem i czyszczeniem wymagających podstawowych funkcji z błędów.

Model jazdy BeamNG.Drive jest bez wątpienia zorientowany na symulację, ale jak zauważyliśmy w naszym poprzednim teście opartym na podglądzie technicznym, wciąż pozostaje wiele do zrobienia w kwestii zachowania opon. Zawieszenie i nadwozie dobrze reagują na nierówności terenu, choć przyjęta specyficzna fizyka nadaje pojazdom, zwłaszcza ciężarówkom, nietypową i zbyt uwypukloną sprężystość, która wibruje nawet przy małych prędkościach.

W tytuł można grać za pomocą joypada i klawiatury, ale najlepsze efekty daje oczywiście dobra kierownica wyposażona w 900° obrotu: niestety, w tej chwili w naszym Thrustmaster TX Ferrari 458 Italia Edition force feedback nie jest aktywny i tracimy sporo na wrażeniach z jazdy. Najbardziej spektakularnym elementem tytułu, jak już wspomniano, są deformacje, którym ulegają pojazdy dzięki fizyce Soft-Body, związanej koncepcyjnie ze “szkieletami” złożonymi z belek i węzłów, które z niezwykłym realizmem reagują na naprężenia, jakim są poddawane. Efekt jest naprawdę niesamowity, a tryby i opcje nieprzypadkowo zachęcają do niszczenia samochodów. W chwili obecnej w grze występuje szereg różnych błędów związanych z przenikaniem się wielokątów i kręceniem się kół, a silnik w magiczny sposób działa nawet wtedy, gdy pojazd zostanie zredukowany do kupy blachy, ale ogólnie rzecz biorąc, efekt końcowy – zwłaszcza oprawa wizualna – jest oszałamiający. Głębokość modelu fizyki ma zauważalny wpływ na wydajność, a zalecana konfiguracja wymaga sześciordzeniowego procesora oraz wydajnej karty graficznej Nvidia 780 GTX. Pod względem graficznym tytuł ten z pewnością nie dorównuje najnowocześniejszym grom wyścigowym, ale broni się całkiem nieźle dzięki sporej liczbie zaawansowanych opcji graficznych, takich jak HDR, promienie świetlne, jakość shaderów i oświetlenia, filtrowanie anizotropowe, antyalising, dynamiczne odbicia i inne. Na szczególną uwagę zasługuje Menedżer Post FX, w którym można dostosować szereg zaawansowanych ustawień związanych z DoF (głębią ostrości), HDR i okluzją otoczenia. Podczas gdy czekamy na rozbudowę, udoskonalenie i przekształcenie BeamNG.Drive w pełnoprawną grę wideo, jeśli jesteś entuzjastą technologii, wciąż możesz dać jej szansę; za około 20 euro przeniesiesz na swój komputer wyjątkowy “symulator testów zderzeniowych” o ogromnym potencjale. Wystarczy powiedzieć, że niektórzy modderzy już stworzyli i wprowadzili do gry niektóre samoloty.

Gra bardzo fajna. Genialny model zniszczeń robi swoje i ta swoboda… Niestety największą wadą jest optymalizacja. Sprzęt mam dobry, gra chodzi płynnie na low/normal. Graficznie też nie powala, chociaż można to narazie wybaczyć, bo to w końcu wczesny dostęp. Grę oceniam wysoko, można się nieźle pobawić i odstresować. 🙂

BeamNG.Drive Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać BeamNG.Drive?

BeamNG.Drive możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

BeamNG.Drive Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy do wyświetlenia.