Diablo 3 Download
Diablo 3 Download

Diablo 3 Download

Gatunek

Akcja-RPG, Multiplayer, Platformowa, Przygodowa, Strategiczna

Data wydania

15 Maja 2012

twórca gry

Blizzard Entertainment

wydawca

Blizzard Entertainment

Pobrano: 1410 razy
Waga: 9,73 GB
Polska wersja językowa

Diablo III to trzecia odsłona fabularnej gry akcji (hack'n'slash) z serii Diablo. Akcja gry toczy się dwadzieścia lat po wydarzeniach znanych z Diablo II. Ludzie zapomnieli o wydarzeniach z przeszłości. Mefisto, Diablo i Baal zostali pokonani, ale Kamień Świata, który chronił Sanktuarium przed siłami zarówno niebios, jak i piekieł, został zniszczony.


Zalety

Pełna wersja po Polsku
Dynamiczna
Bardzo grywalna
Opcje społecznościowe
Ciekawy system rozwoju postaci

9.8 / 10

wady

Drobne błędy techniczne
Krótka kampania
Przesłodzona grafika

Pełna wersja Diablo 3 Download

Schaefer wyjaśnił, że jest to ciągłość złożona z niewielu powtarzających się gratyfikacji i proceduralnie generowanej zawartości, ale także z bezpośredniości, która powinna pozwolić każdemu zasiąść przed monitorem bez konieczności czytania instrukcji lub posiadania nie wiadomo jakiego doświadczenia w zakresie gier fabularnych. Dwanaście lat później, grając w Diablo III Download, zdajesz sobie sprawę, że Jay Wilson, nowy dyrektor gry, dołożył wszelkich starań, aby nie odstąpić od tej dyrektywy. Dostosowanie go do publiczności, która jest częściowo nowa, być może wciągnięta w uniwersum Blizzarda przez World of Warcraft, a częściowo powraca do świata Sanktuarium po zagraniu w wiele innych tytułów na przestrzeni lat i ostatecznie zmienia swoje oczekiwania. Krótko mówiąc, gdyby podstawowe składniki nie mogły się zmienić, przepis na sukces na dużą skalę musiałby przejść przez kilka ważnych zmian, które w efekcie końcowym dały tytuł o doskonałej wartości. Mistrz w gatunku hack and slash, który w swojej bogatej i wielowymiarowej ofercie nie jest wolny od mniej lub bardziej nieodłącznych błędów w ramach grywalności, która w dużej mierze opiera się na pewnych wszechstronnych wyborach.

Diablo uważane jest za swego rodzaju manifest dla gatunku hack and slash, charakteryzujący się mechaniką, która od dawna wyróżniała jego bezpośredniość i która powraca w niemal niezmienionej formie: perspektywa izometryczna, prosty i powtarzalny wybór tysięcy wrogów, zbieranie łupów z ziemi oraz progresja trudności wyzwań to charakterystyczne elementy, które ponownie są absolutnymi bohaterami. Pięć klas – Barbarzyńca, Łowca Demonów, Mag, Mnich i Szaman – jest podobnych do tych z drugiego rozdziału, ale jednocześnie nie przestaje zachwycać. Barbarzyńca i Czarodziej wpisują się w te klisze, ale zyskują nową głębię dzięki bardziej wyrafinowanej charakterystyce postaci. Mnich to bezwzględny człowiek wierzący, obdarzony błyskawicznym refleksem. Szaman i Łowca Demonów mają diametralnie różny stosunek do ciemności: ten pierwszy przywołuje ją na swoją korzyść, a ten drugi czyni zabijanie demonów jedynym powodem do życia.

Nie zagłębiając się w szczegółowy opis każdej z klas – oficjalna strona jest dobrze udokumentowana – naprzemienne występowanie postaci wyspecjalizowanych w atakach z bliska lub na dystans oraz różne aspekty każdej z tych ról sprawiają, że każdy wybór jest uzasadniony. Krótko mówiąc, można uwierzyć, że będziesz chciał dokładnie wypróbować pięć figur, a następnie zdecydować, którą z nich wybrać, aby przejść przez cztery poziomy trudności. Normalny, Koszmar, Otchłań i Piekło to stopnie drabiny, która zaczyna się od prostej przechadzki, idealnej, by napawać się dumą z tego, jak potężne jest twoje alter ego, a stopniowo staje się coraz bardziej najeżona przeszkodami. Nawet dla zapalonych użytkowników Diablo III udaje się z jednej strony odnawiać każde ukończenie gry na tyle, by oferowało inne doświadczenia niż poprzednie, z drugiej zaś sprawiać, że staje się ono coraz bardziej zabawnym i nerwowym ćwiczeniem masochizmu, z zawartością wystarczającą do zaangażowania na długi czas. Przy okazji, dla najbardziej wymagających, można powtórzyć całą historię w Hardcore, z dreszczykiem emocji za ewentualną trwałą i ostateczną śmierć.

Wymagania minimalne dla gry Diablo 3 Pełna Wersja

  • Procesor – Intel Pentium D/AMD Athlon 64 X2
  • Karta graficzna – 512 MB, Nvidia GeForce 7800 GT/ATI Radeon X1950 Pro lub lepsza
  • Pamięć – 2 GB
  • Przestrzeń dyskowa – 25 GB
  • System operacyjny – Windows XP/Vista/7/8/10

Zalecane wymagania dla Diablo 3 Pobierz:

  • Procesor – Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon 64 X2 5600+ 2.8 GHz
  • Karta graficzna – 896 MB, Nvidia GeForce  260/ATI Radeon HD 4870 lub lepsza
  • Pamięć – 4 GB
  • Przestrzeń dyskowa – 25 GB
  • System operacyjny – Windows XP/Vista/7/8/10

Diablo 3 mechanika, rozgrywka i nowości

Choć zawsze można grać w pojedynkę, pozostając podłączonym do Battle.netu, widać wyraźnie, jak centralną rolę odgrywa kooperacja dla czterech graczy, którą można uznać za główny tryb użytkowania: każda nowa gra jest domyślnie otwarta dla znajomych, progresja w pokojach publicznych jest dobrze rozłożona w zależności od rozdziałów i poziomów doświadczenia, niektóre opcje, takie jak automatyczne docieranie do towarzyszy, stanowią panaceum, a ogólnie rzecz biorąc, wiele drobnych zmian w zadaniach i podziale łupów sprzyja doskonałemu dzieleniu czasu spędzonego w sieci. Zarówno z przyjaciółmi, jak i z zupełnie obcymi ludźmi. Jest mało prawdopodobne, aby w 2012 roku pojawił się kolejny tak zaawansowany tryb kooperacji. Blizzard przez lata nauczył się też wiele w kwestii proceduralnego generowania zawartości – zwykłe lochy są zróżnicowane wizualnie, a zawartość jest tworzona z powietrza za każdym razem, gdy do nich wchodzisz, potwory pojawiają się ponownie w zależności od poziomu trudności, a także duże ilości przedmiotów, którymi możesz wypełnić swój ekwipunek. Nawet drobne wydarzenia lub spotkania, które są absolutnie drugorzędne, ale zabawne, a także mogą przeciwdziałać poczuciu odkrywania, którego nieuchronnie brakuje, gdy powraca się wciąż do tych samych miejsc, są omijane przez algorytmy i równania. W ten sposób eksploracja staje się niewiadomą przez cały czas, mimo że minimum dwanaście do piętnastu godzin potrzebnych na ukończenie każdej rundy to proces prowadzony przez klasyczne misje główne i niezwykle liniowy. Mimo, krótko mówiąc, aktywnego dążenia do zwiększenia swobody działania lub wstawiania, kto wie, jakich drugorzędnych treści.

Fundamenty są więc klasyczne, ale solidne, idealne, by wspierać użytkownika w czterech aktach, na które podzielona jest przygoda, i odpowiadać na jego potrzeby, dając mu jednocześnie możliwość doświadczenia systemu rozwoju, który nie zawiódł w dyskusji.

System gry fabularnej w Diablo III jest tym, co obok diatryby na temat wymogu stałego połączenia wzbudziło najwięcej kontrowersji: eliminacja drzewek umiejętności i brak ręcznego przydzielania punktów w statystykach zostały mocno skrytykowane jako powód nadmiernego uproszczenia. Blizzard uznał, że zainteresowanie, jakie w przeszłości wzbudzały ostateczne wybory, często uzależnione od wskazania skuteczniejszych sposobów, można zastąpić stopniowym i z góry ustalonym odblokowywaniem umiejętności aktywnych i pasywnych, a także run.

Z reguły runy nie ograniczają się do działania na wartości statystyczne, ale mogą zmieniać rodzaj obrażeń, zasięg lub nawet cały cel mocy, przekształcając ją np. z ofensywnej w defensywną. Reprezentacja jest bogata w szczegóły, wykorzystano wiele atutów, co w znacznym stopniu przyczynia się do zapewnienia poczucia satysfakcji, które powraca dzięki doskonałej wadze ujęć, wybuchów i efektów, a także różnorodności animacji do krzyku. Są rzeczy, które można kupić za pieniądze, a gdy w rezultacie otrzymujemy taką różnorodność wizualną, powtarzającą się dla pięciu postaci, nie można nie czuć się usatysfakcjonowanym. Krótko mówiąc, nasz czarodziej zagrany do recenzji miał takie same podstawowe statystyki i moce dostępne na każdym etapie rozwoju, jak każdy inny czarodziej na tym samym poziomie. Z drugiej strony, możliwość zmiany każdej z sześciu aktywnych i trzech pasywnych mocy, które można wybrać w tym samym czasie, stanowi świetną zachętę do eksperymentowania, a biorąc pod uwagę, że istnieją miliardy możliwych kombinacji, nie brakuje możliwości wyboru.

Z perspektywy czasu dałbym jej solidne 9/10, głównie za przyjemną, wciągającą rozgrywkę, zabawne teksty i dialogi. Drobny minus za problemy techniczne, fabułę, która nie powala i za spadek poziomu trudności.

Diablo 3 Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać Diablo 3?

Diablo 3 możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

Diablo 3 Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.