Euro Truck simulator 2 Download
Euro Truck simulator 2 Download

Euro Truck Simulator 2 Download

Gatunek

Samochodowa, Sandbox, Symulacja

Data wydania

19 Października 2012

twórca gry

SCS Software

wydawca

Rondomedia

Pobrano: 1334 razy
Waga: 11,92 GB
Polska wersja językowa
Działający tryb multiplayer

Euro Truck Simulator 2 (w skrócie ETS 2, to komputerowa gra symulacyjna stworzona przez SCS Software, będąca kontynuacją Euro Truck Simulator. Jest jednym z najbardziej rozbudowanych symulatorów jazdy ciężarówką na świecie.


Zalety

Polska wersja
Mnóstwo dodatków i DLC
Grywalność
Ogromna mapa
Bardzo rozbudowana gra

9.9 / 10

wady

Uzależnia
Brak widocznych pór roku
Niektóre trasy są powtarzalne

Pełna wersja Euro Truck Simulator 2 Download

Euro Truck Simulator 2 Download to bez wątpienia najbardziej ambitny i udany tytuł własny, który dotarł do uprzywilejowanej fazy Steam dzięki licznym głosom uzyskanym – zasłużenie – na platformie Greenlight. Jak zapewne się domyślacie, głównym celem gry jest objechanie (prawie) całej Europy potężnymi behemotami i dostarczenie na czas wszelkiego rodzaju towarów. Oczywiście, ponieważ jest to symulacja, należy przestrzegać wszystkich zasad tej fascynującej pracy, począwszy od obowiązkowych postojów, a skończywszy na surowym kodeksie drogowym. Aby dać Ci wyobrażenie o poziomie dokładności, zdarzyło nam się otrzymać karę za jazdę po określonej drodze bez włączonych świateł. Wrażenie, że naprawdę siedzisz za kierownicą potężnej i masywnej ciężarówki, jest doskonale oddane, zwłaszcza jeśli masz kierownicę obracaną o 900°.

Dzięki naszemu niezawodnemu Logitech Driving Force Pro ustawionemu w najdrobniejszych szczegółach w rozbudowanym menu gry, otrzymaliśmy absolutnie niesamowite opinie, które każdy miłośnik symulacji jazdy powinien wypróbować. Oczywiście mówimy tu o pojazdach, które po “kwadransie” przyspieszania i wrzuceniu dwunastego biegu ledwo osiągają 90 km/h, ale piękno produktu SCS Software polega właśnie na tym, że jest on całkowicie alternatywny w stosunku do konkurencji. Jest to tytuł, który zachęca do poszanowania kodeksu drogowego i pracy kierowcy ciężarówki, oferując szeroki scenariusz gry i wynikającą z niego przyjemność odkrywania. Tysiące kilometrów europejskich dróg i autostrad nie mieszczą się oczywiście w skali 1 do 1, ale są adekwatne do rzeczywistości – z ich krajobrazami – i w odpowiednich proporcjach.

W przypadku Włoch, niestety, uwzględniono tylko część północną i tylko trzy miasta (Mediolan, Turyn i Weronę), ale prężnie działająca społeczność modderów uwzględniła już Genuę i jest pewne, że będą dodawane kolejne. Oficjalna mapa obejmuje ponad 60 największych miast europejskich, od północnych Włoch po północną Europę, w tym Wielką Brytanię z tunelem pod kanałem La Manche. Należy zauważyć, że metropolie są zdecydowanie małe i “rozwiązane” na kilka skrzyżowań, na których w niektórych przypadkach można podziwiać najsłynniejsze zabytki; nie jest to jednak naturalne środowisko dla tych pojazdów i są to po prostu skrzyżowania, na których można załadować/rozładować towary, naprawić pojazdy, odwiedzić dealerów lub agencje pracy w celu zatrudnienia pracowników. Część menedżerska, czyli zakładanie dobrze prosperującej międzynarodowej firmy przewozowej, jest równie dynamiczna i ekscytująca jak część czysto rekreacyjna. Obserwowanie rozwoju firmy, lokalizacji, floty i liczby pracowników daje ogromną satysfakcję, a zarządzanie nimi jest łatwe dzięki przejrzystemu i eleganckiemu menu gry.

Wymagania minimalne dla gry Euro Truck Simulator 2 Pełna Wersja

 • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
 • Procesor: Dual Core 2.4 GHz lub lepszy
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTS 450 lub lepsza – 1 GB
 • Dysk twardy: 12 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 10
 • Kierownica – w tej grze to podstawa

Zalecane wymagania dla Euro Truck Simulator 2 Pobierz:

 • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
 • System operacyjny: Windows 8.1 64-bitowy, Windows 8 64-bitowy, Windows 7 64-bitowy z Service Pack 1
 • Procesor: Quad core CPU 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 760-class (2 GB)
 • Miejsce na dysku: 12 GB dostępnej przestrzeni
 • Karta dźwiękowa: w 100% zgodna z DirectX 10

Euro Truck Simulator 2 Download mechanika, rozgrywka i nowości

Prawdziwymi gwiazdami Euro Truck Simulator 2 są oczywiście ciężarówki, prawie wszystkie licencjonowane i wiernie odwzorowane aż do ostatniego polygonu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Do najbardziej znanych producentów należą Scania, DAF, Renault i Man, ale zdarzają się też błędnie wymawiane nazwy, takie jak IVECO, co jest wyraźnym nawiązaniem do IVECO Grupy Fiat. Dobra wiadomość jest taka, że wkrótce, dzięki łatce, zostaną dodane inne prestiżowe marki, które w rzeczywistości są już obecne dzięki licznym modom stworzonym przez aktywną społeczność.

Każdy pojazd, w zależności od poziomu osiągniętego przez gracza i oczywiście po uiszczeniu stosownej opłaty, można w szerokim zakresie dostosować do własnych potrzeb, zarówno za pomocą elementów estetycznych (osłony, pałąki, dodatkowe światła), jak i różnego rodzaju akcesoriów. Aby poczuć się jak prawdziwy kierowca ciężarówki, można nawet połączyć radio z prawdziwymi stacjami, aktywując transmisję internetową ze specjalnego menu w grze. Nic nie zostało pozostawione przypadkowi i pod wieloma względami gra SCS Software wygląda jak Gran Turismo® poświęcone ciężarówkom.

Euro Truck Simulator 2 to bez wątpienia najlepszy symulator kierowcy zawodowego. Nie ma na rynku drugiej tak rozbudowanej gry, z tak ogromną społecznością, która dodaje coraz to lepsze mody i DLC do gry. Polecam każdemu, kto lubi takie klimaty gier.

Niewiele jest tytułów, którym udaje się osiągnąć cel we wszystkim, co obiecują, a Euro Truck Simulator 2 pobierz bez wątpienia do nich należy. Niezwykle zróżnicowany, wykonany z maniakalną dbałością o szczegóły i dynamikę, emanuje bezgraniczną pasją do tematu, który traktuje w każdym pikselu i niuansie. Nawet jeśli nie zachwyca pod względem technicznym, ostatni wysiłek SCS Software wykonuje swoje zadanie bardzo dobrze, towarzysząc graczowi na ulicach Europy z elegancją i solidną ogólną wizją. Kilka drobnych wpadek stylistycznych w przedziale tekstur i niekiedy niedoskonała SI to jedyne prawdziwe niedociągnięcia produkcji, które po wielu godzinach gry mogą wprowadzić odrobinę monotonii. Jeśli jednak uwielbiasz ciężarówki, pomysł na rozwijanie biznesu w świecie ciężarówek, a przede wszystkim jazdę w realistycznym środowisku, Euro Truck Simulator 2 pełna wersja to pozycja obowiązkowa w Twojej kolekcji. Wszystkim, którzy mają kierownicę obracającą się o 900°, szczególnie polecamy wypróbowanie tego rozwiązania, ponieważ zakochają się w nim do szaleństwa.

Euro Truck Simulator 2 Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać Euro Truck Simulator 2?

Euro Truck Simulator 2 możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

Euro Truck Simulator 2 Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Brak komentarzy do wyświetlenia.