Far Cry 2 Download
Far Cry 2 Download

Far Cry 2 Download

Gatunek

Strzelanka pierwszoosobowa, Akcja, Przygodowa

Data wydania

7 Listopada 2008

twórca gry

Ubisoft Montreal

wydawca

Ubisoft

Pobrano: 1517 razy
Waga: 5,51 GB
Polska wersja językowa

Strzelanka pierwszoosobowa z otwartym światem wyprodukowana przez studio Ubisoft Montréal. Fabuła Far Cry 2 przenosi gracza do bliżej nieokreślonego, afrykańskiego kraju, w którym toczy się fikcyjna wojna domowa.


Zalety

Pełna wersja po Polsku
Graficznie wciąż zadziwia
Niezwykle zróżnicowana i nieliniowa rozgrywka
Realizm w wyborach dotyczących rozgrywki
Duży świat gry

9.9 / 10

wady

Ciągłe ataki wrogów
Sztuczna inteligencja z drobnymi błędami

Pełna wersja Far Cry 2 Download

Fabułę Far Cry 2 można łatwo streścić w kilku telegraficznych zdaniach: afrykańskie państwo w środku wojny domowej, dwie walczące frakcje, handlarz bronią zwany Szakalem, który prowadzi podwójną grę z obiema grupami i ma tylko jedną misję – zabić go, a także zemścić się za to, że na początku gry wstrzyknął im malarię. Oczywiście fabuła rodem z filmów klasy B jest zarysowana na tysiąc różnych sposobów poprzez niezliczone misje, które można zlecić, a które wszystkie obracają się wokół klasycznej triady: dostarcz to, zabij tamto, zniszcz to drugie, ale mimo to nigdy nie nudzą. Od razu zostajemy zapytani, który z dziewięciu dostępnych najemników będzie naszym alter ego – wszyscy są niewiarygodni, różnej narodowości, z wcześniejszym doświadczeniem wojskowym lub kryminalnym.

Wybór ten nie jest tylko kolorowy, ponieważ pozostałych ośmiu stanie się aktorami pod każdym względem. Będą często “odwiedzani” w trakcie gry lub jeśli pomyślnie wykonają zaproponowane przez nich misje, będą przydatni w najbardziej dramatycznych sytuacjach, ratując gracza przed pewną śmiercią, udzielając mu pomocy w nagłych wypadkach i doprowadzając go do schronienia. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o złożoność tytułu Ubisoftu. Proponowana w tytule całkowita wolność wyboru opiera się na prostej koncepcji, że wszyscy ci, którzy mogą coś zyskać na toczącej się wojnie, są potencjalnymi pracodawcami dla wybranego najemnika. Dlatego też głównym zadaniom, które prowadzą nas za Szakala, towarzyszą inne misje, które służą powiększeniu naszego zasobu nieoszlifowanych diamentów (waluta tego miejsca), niezbędnych do zakupu broni i ulepszeń.

Miejsca, w których można znaleźć pracę, są rozrzucone po całej mapie, a poza małą wioską Pala można się zatrudnić u miejscowych sprzedawców broni, na niektórych antenach radiowych, u znajomych i w “malowniczym” Mike’s Bar nad rzeką, melinie – kradnąc słowa Texa Willera – rzezimieszków i szubrawców. Głównym punktem odniesienia pozostaje Pala, z dwóch ważnych powodów: to tutaj znajdują się schrony dwóch walczących frakcji, UFLL i APR, które stanowią główny wątek fabularny, ale przede wszystkim jest tu kościół, w którym miejscowy ksiądz, prawdopodobnie jedyna dobra osoba w grze, dostarcza nam lub daje wskazówki, jak zaopatrzyć się w leki przeciwmalaryczne, coś absolutnie niezbędnego, ponieważ mniej więcej co godzinę gry ekran będzie migotał, zmieniał kolor na żółty, co jest symptomem pewnej śmierci. Jeśli nie wykonasz misji wymaganych przez kapłana, nie będziesz miał lekarstw niezbędnych do przeżycia.

Wymagania minimalne dla gry Far Cry 2 Pełna Wersja

  • Procesor – Pentium 4 3.2 Ghz, Pentium D 2.66 Ghz, AMD Athlon 64 3500+ lub lepsze
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: NVidia 6800, ATI X1650 lub lepsze (wymagana obsługa Shader Model 3 i 256 MB na pokladzie karty)
  • Napęd: DVD-ROM
  • Dysk twardy: ok. 8 GB

Zalecane wymagania dla Far Cry 2 Pobierz:

  • Procesor: rodzina Intel Core 2 Duo, AMD 64 X2 5200+, AMD Phenom lub lepszy
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: NVidia 8600 GTS lub lepsze, ATI X1900 lub lepsze (rekomendowane 512 MB)
  • Karta dźwiękowa: obsługująca system 5.1

Far Cry 2 mechanika, rozgrywka i nowości

Dostępne rodzaje broni (krótka, długa, specjalna i maczeta) to prawdziwa pierwsza cecha Far Cry 2 Pełna wersja. Oprócz tego, że jest ich wiele i oczywiście są różnych typów, tylko po to, by “wyspecjalizować” styl gry, mają dwie różne osobliwości w walce: te uprzejmie wypuszczane przez martwych wrogów zacinają się, trzeba wtedy nacisnąć X, by je odblokować, w wyniku czego stajemy się impallinare jak drozdy na najpiękniejszych, ale przede wszystkim nie mają żadnych krzyżyków w nakładce. Jedynym sposobem, aby spróbować wziąć coś na odległość większą niż 3 metry, jest przejście na celownik żelazny, czyli metalowy układ optyczny broni, co spowalnia gracza i ogranicza pole widzenia.

Wszystko to ma na celu rozszerzenie koncepcji absolutnej wierności z rzeczywistością, tak dalece, że tylko fabrycznie nowa broń nie ulega usterkom. Te ostatnie są zawsze dostępne, po ich zakupie, w magazynie sprzedawcy broni, gdzie można też kupić ulepszenia ubrania, poprawiające umiejętności kamuflażu lub zwiększające liczbę amunicji i medykamentów, które można nosić, a także ulepszenia gwarantujące większą precyzję i zdolność penetracji broni. Oczywiście, i zdarza się to bardzo często, w środku długiej bitwy może się zdarzyć, że zabraknie amunicji do “posiadanego” karabinu, co natychmiast uruchamia odliczanie do kolejnej cholernej usterki!

Choć sedno gry leży w swobodnym wyborze misji do wykonania, więcej niż kilka słów należy poświęcić kontekstowi, w jakim działa nasz najemnik. Teren gry, o powierzchni około pięćdziesięciu kilometrów kwadratowych, to ogromny plac zabaw, na którym możemy sprawdzić swoje umiejętności jako żołnierz na przymusowym urlopie i ekspert w nawigacji lądowej. Dżungla to nie Liberty City; wysoka, bujna roślinność to idealne miejsce, by się zgubić i przeprowadzać krwawe zasadzki.

Z serią Far Cry miałem pierwszy raz styczność w ok 2006 roku, kiedy to w pierwszej odsłonie co raz atakowały nas trigeny. Far Cry 2 było ogromnym przeskokiem, w którym możliwości niszczenia terenu, a także gameplay był zupełni na innym poziomie. Mimo upływu lat gra ani trochę się nie zestarzała. Zdecydowanie polecam każdemu.

Far Cry 2 Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać Far Cry 2?

Far Cry 2 możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

Far Cry 2 Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy do wyświetlenia.