Far Cry 3 Download
Far Cry 3 Download

Far Cry 3 Download

Gatunek

Akcja, FPS, Multiplayer, Przygodowa

Data wydania

29 Listopada 2012

twórca gry

Ubisoft Montreal

wydawca

Ubisoft

Pobrano: 1227 razy
Waga: 12,69 GB
Polska wersja językowa
Działający tryb multiplayer

W fabule gracz przejmuje kontrolę nad postacią o imieniu Jason Brody, który zostaje złapany wraz z przyjaciółmi w Rook Island przez piratów. Grant - brat Jasona, zostaje zastrzelony w czasie ucieczki z obozu, a Jason ucieka wgłąb dżungli. Teraz zadaniem głównej postaci jest uratowanie przyjaciół i zabicie swoich dwóch największych wrogów.


Zalety

Pełna wersja po Polsku
Świetna mechanika rozgrywki
Doskonała fabuła
Oprawa audio-wizualna
Realizm w wyborach dotyczących rozgrywki
Duży świat gry

9.7 / 10

wady

Bardzo wciągająca
Sztuczna inteligencja z drobnymi błędami

Pełna wersja Far Cry 3 Download

W Far Cry 3 pełna wersja mamy do czynienia z powrotem do początków serii, gdyż teraz znajdujemy się na ogromnym, bujnym archipelagu w Azji Południowo-Wschodniej, prawdziwym kawałku raju zredukowanym jednak do piekła na ziemi, wśród piratów, psychopatów, najemników i wywyższających się królowych dżungli. Ale na tym obsada się nie kończy – w trakcie długiej przygody na drodze głównego bohatera Jasona Brody’ego staną inni ludzie, stawiając go przed ekstremalnymi wyborami, nieustannie balansując na granicy szaleństwa.

Początkowy incipit jest banalny i nadużywany, ale na szczęście dla nas rozwój wydarzeń często przybiera nieoczekiwane zwroty, które odbiegają od typowego kanonu strzelanek pierwszoosobowych. Jason Brody, jego brat i grupa przyjaciół spędzają wakacje gdzieś w Bangkoku, zażywając narkotyki, pijąc, tańcząc i uprawiając sporty ekstremalne. Są idealnymi turystami z amerykańskich filmów klasy B, ale kiedy spadają ze spadochronem na niewłaściwą wyspę, wyspę piratów, ich wakacje zamieniają się w koszmar pełen przemocy, prześladowań i pewnej śmierci. Jason jest idealnym antybohaterem. Dzięki bratu, który jest na przepustce z wojska, udaje mu się uciec z więzienia, do którego wtrącił ich Vaas, psychopatyczny przywódca piratów, ale na samym końcu zostaje sam przeciwko wszystkim i zupełnie nie wie, jak przetrwać w miejscu bardzo różniącym się od ulic Kalifornii.

Far Cry 3 Pobierz zaczyna się tutaj. Jason musi uratować swoich towarzyszy i pomścić brata, a żeby to zrobić, będzie musiał sprzymierzyć się z “dobrymi” mieszkańcami wyspy, którzy walczą z piratami. Świadomość bohatera jest jedną z mocniejszych stron tego tytułu. Na początku Jason jest bojaźliwy, przestraszony i krnąbrny, chce tylko znaleźć swoich przyjaciół i uciec. W miarę upływu czasu staje się mężczyzną, rozumie, że chodzi o coś więcej i że ma do odegrania szczególną rolę w losach wyspy, krótko mówiąc, jest wybrańcem, będzie musiał dokonać trudnych wyborów, które naznaczą go głęboko. Piękna historia, zainscenizowana w dość oryginalny sposób, opowiedziana bez utraty tempa i pod pewnymi względami pomysłowa, z zapadającymi w pamięć postaciami, dobrze scharakteryzowana, pełna zwrotów akcji, dorosła i nigdy nie nudna.

Wymagania minimalne dla gry Far Cry 3 Pełna Wersja

 • System operacyjny: Windows 7 (z SP1) lub Windows 8
 • Procesor: Intel Core 2 Duo E6700 @ 2,6 GHz lub lepszy, AMD Athlon 64 X2 6000+ @ 3,0 Ghz lub lepszy
 • Pamięć: 4 GB
 • Grafika: karta 512 MB zgodna z DirectX 9.0c z Shader Model 3.0 lub nowszym / NVidia 8800 lub lepsza, AMD HD 2900 lub lepsza
 • Dźwięk: karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c z najnowszymi sterownikami
 • DirectX: 9.0c
 • Miejsce na dysku: 15 GB

Zalecane wymagania dla Far Cry 3 Pobierz:

 • System operacyjny: Windows 7 (z SP1) lub Windows 8
 • Procesor: Intel Core i3-530 @ 2,9 GHz lub lepszy, AMD Phenom II X2 @ 3,1 GHz lub lepszy
 • Pamięć: 4 GB
 • Wideo: 1024 MB DirectX 11.0 Karta zgodna z Shader Model 5.0 lub wyższy / NVidia 480 lub lepszy, AMD HD 5770 lub lepsza
 • Dźwięk: karta dźwiękowa 5.1 zgodna z DirectX 9.0c z najnowszymi sterownikami
 • DirectX: 9.0c
 • Miejsce na dysku: 15 GB

Far Cry 3 mechanika, rozgrywka i nowości

Mechanika gry polega na odkrywaniu, eksploracji i przetrwaniu, oczywiście z podziałem na misje główne i “poboczne”. Podział ten jest całkowicie funkcjonalny dla rozwoju postaci. Ubisoft był w stanie w skrócie nie zrobić zadania inne niż główny wątek fabularny coś pomocnicze i wtórne przydatne tylko dostać się do góry godzin typowe dla free roaming. Odkrycia i eksploracja przechodzą przez zdobycie trzydziestu czterech placówek wroga i odblokowanie wież radiowych. Wyzwolenie placówek jest przydatne do uzyskania dodatkowych punktów “szybkiej podróży” oraz dostępu do automatów z bronią, amunicją, pancerzem i lekarstwami.

Z kolei wieże radiowe umożliwiają nam wyznaczanie dróg na mapie, a także skrzynie, zioła do zebrania, relikty, inne zadania i dostęp do darmowej broni w sklepach. Przetrwanie jest możliwe dzięki polowaniom. Nie zabijamy zwierząt po to, by je jeść, na szczęście nie musimy się nimi żywić, ale po to, by wykładniczo zwiększyć liczbę bufetów, które nosi Jason. Zaczynamy z kilkoma sztukami amunicji, maczetą i jednym slotem na broń. Kabury, plecaki, woreczki na granaty, gniazda na rakiety RPG, amunicję, uchwyty do przeładowywania miotacza ognia, a nawet portfel można powiększyć przez oskórowanie zwierząt. Ponadto musimy zbierać zioła, aby tworzyć zestawy medyczne, a także bufory statusu, aby wzmocnić nasze zmysły, które są równie przydatne w walce, jak i podczas polowania. Polowanie, placówki i buffy są więc ze sobą nierozerwalnie związane. Uwolnienie placówki oznacza możliwość swobodnego poruszania się po “czystym” terenie bez uciążliwych patroli, polowania bez obawy, że kogoś zaalarmujemy, a jednocześnie na tablicach informacyjnych możemy znaleźć ogłoszenia, które dają nam możliwość wytropienia i zabicia konkretnych zwierząt, co daje nam dostęp do maksymalnego rozwoju naszego sprzętu. Nie wystarczy po prostu udać się do obszaru, przez który mają przechodzić zwierzęta – jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać możliwości swojego sprzętu, musisz oczyścić wszystkie placówki. Jeśli chodzi o samo polowanie w Far Cry 3 Download, to nie jest to zwykłe strzelanie do gołębi. Zabijanie kóz i jeleni jest dość łatwe, jeśli nie zaczną uciekać, ale jeśli chodzi o dziki, wściekłe psy, niedźwiedzie, tygrysy, lamparty, smoki z Komodo czy rekiny, trzeba być bardzo ostrożnym, robić mało hałasu (wyposażając łuk lub broń w tłumik) i uderzać z daleka, mając nadzieję, że stado nie chce się bronić.

Krótko mówiąc, także tutaj jest wiele możliwości zabawy, doskonale zintegrowanych z mechaniką gry. Dostosowanie własnego alter ego nie polega tylko na rozbudowie jego wyposażenia. Wszystko, co robisz w grze, od zwykłych strzałów w głowę po ukończone misje główne, zwiększa Twoje doświadczenie. W miarę zdobywania kolejnych poziomów, zdobyte punkty można wydać na trzy gałęzie, prawdziwe atuty, które odpowiadają plemiennym tatuażom widocznym na lewym ramieniu bohatera, uwypuklając w ten sposób jego bycie wybrańcem, który zdecydował się wybrać ścieżkę wojownika. Czapla, pająk i rekin – oto trzy gałęzie: mądre wydawanie punktów wyraźnie zmienia sposób, w jaki zdecydujesz się grać. Oprócz np. atutów, które dają nam dostęp do zwiększonego zdrowia, skuteczniejszego przywracania zdrowia poprzez zastrzyki i podwajania skór myśliwskich, można też generalnie wyspecjalizować Jasona, zwiększając jego skuteczność z dystansu, np. przy użyciu broni palnej, lub wzmacniając jego umiejętności skradania się w celu cichego zabijania. Jest to bardzo ważny wybór, biorąc pod uwagę dużą swobodę, jaką gracz otrzymuje w wyborze podejścia do walki.

Far Cry 3 to jedna z najlepszych odsłon serii. Główny antagonista naprawdę zapada w pamięci, a misje główne i poboczne naprawdę dają popalić. Polecam każdemu, kto lubi gry FPS oraz przygodówki akcji.

Far Cry 3 Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać Far Cry 3?

Far Cry 3 możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

Far Cry 3 Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy do wyświetlenia.