Far Cry 5 Download
Far Cry 5 Download

Far Cry 5 Download

Gatunek

Strzelanka pierwszoosobowa, Akcja, Przygodowa

Data wydania

27 Marca 2018

twórca gry

Ubisoft Montreal

wydawca

Ubisoft

Pobrano: 1227 razy
Waga: 37,81 GB
Polska wersja językowa
Działający tryb multiplayer

strzelanka pierwszoosobowa, stworzona przez studio Ubisoft Montreal, wydana 27 marca 2018. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym hrabstwie Hope w Montanie, gdzie gracz jako policjant ma za zadanie zniszczyć kult religijny.


Zalety

Pełna wersja po Polsku
Duży otwarty świat
Piękne krajobrazy
Mnóstwo zadań pobocznych
Genialna historia

9.6 / 10

wady

Bardzo wciągająca
Drobne błędy tekstur

Pełna wersja Far Cry 5 Download

Far Cry 5 po raz pierwszy porzuca liniową ścieżkę rozwoju, otwierając się na otwarty świat, w którym hasłem przewodnim jest “wolność”. To my decydujemy, jakie misje podjąć – wybierając pomiędzy zadaniami głównymi i pobocznymi oraz wydarzeniami – oraz jak je wykonać, wybierając bardziej skryte podejście lub rzucając się w wir walki z wyciągniętą bronią. Ostatecznym celem jest uwolnienie Kraju Nadziei od “psychopatycznej” rodziny Josepha Seeda.

Głównych przeciwników, oprócz Józefa, będzie w sumie trzech: Jan, Jakub i Wiara. Każdy z nich, w podobny sposób do tego, co widzieliśmy w Ghost Recon Wildlands, będzie kontrolował część Hope Country, a żeby dojść do ostatecznej konfrontacji z Józefem, trzeba będzie najpierw zniszczyć trzech braci.

W każdym z obszarów będziesz musiał podnieść swój poziom “oporu”, wykonując serię misji głównych i pobocznych, zanim będziesz mógł stawić czoła postaci z urojeniami, kierującej danym “regionem”.

Będziesz musiał podbijać placówki sekt, niszczyć ośrodki produkcji narkotyków i rekrutować bojowników. Będziesz musiał pomagać biednym mieszkańcom, odzyskiwać pojazdy, przedmioty, sprzęt, a nawet części konkretnych zwierząt. Będziesz musiał uwalniać zakładników, napadać na więźniarki i ciężarówki z zaopatrzeniem, łowić ryby i polować, a także prowadzić wszelkiego rodzaju pojazdy: od skuterów wodnych i furgonetek po samoloty (wraz z walką powietrzną), a nawet motocykle i samochody wszelkiego rodzaju.

Misji i zadań nie brakuje, a cały świat gry jest zróżnicowany, żywy i dynamiczny… w niektórych momentach nawet za bardzo. Wyznawcy Józefa będą niemal wszędzie, będą poruszać się pieszo, samochodami, furgonetkami i motocyklami, a każda okazja będzie dobra, aby nas zastrzelić, nawet jeśli jesteśmy w kontakcie z jakimś bohaterem niezależnym, który chce nam zlecić zadanie.

Do walki z sektą najeźdźców będziemy mieli do dyspozycji arsenał wszelkiej maści (karabiny maszynowe, strzelby, łuki, pistolety, broń do walki wręcz, wyrzutnie rakiet oraz wszelkiego rodzaju granaty i materiały wybuchowe). Każda broń palna w Far Cry 5 Download jest modyfikowalna, można ładować różne rodzaje amunicji, a wrażenia z gry są podobne do tych, jakie oferowały poprzednie rozdziały, z realistycznym systemem walki i nienaganną balistyką. Amunicja nie będzie jednak obfita, więc będziesz musiał nie tylko zmieniać broń w locie, gdy skończą ci się naboje, ale także plądrować wszelkie zwłoki, kufry, plecaki i skrzynie.

Wymagania minimalne dla gry Far Cry 5 Pełna Wersja

 • System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (tylko wersje 64-bitowe)
 • Procesor: Intel Core i5-2400 @ 3,1 GHz lub AMD FX 6300 @ 3,5 GHz (lub lepszy) (Wymagana obsługa instrukcji SSE 4.1 i wyższych)
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Karta graficzna : NVIDIA GeForce GTX 670 lub AMD R9 270 (2 GB VRAM z Shader Model 5.0 lub nowszym)
 • Rozdzielczość: 720p
 • Miejsce na dysku: 40 GB

Zalecane wymagania dla Far Cry 5 Pobierz:

 • System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (tylko wersje 64-bitowe)
 • Procesor: Intel Core i7-4770 @ 3,4 GHz lub AMD Ryzen 5 1600 @ 3,2 GHz lub lepszy (Wymagana obsługa instrukcji SSE 4.1 i wyższych)
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 970 lub AMD R9 290X (4 GB VRAM z Shader Model 5.0 lub nowszym)
 • Rozdzielczość: 1080p
 • Ustawienie wideo: Wysokie
 • Miejsce na dysku: 40 GB

Far Cry 5 mechanika, rozgrywka i nowości

Całą kampanię Far Cry 5 można rozegrać w towarzystwie znajomego, ale mimo możliwości współpracy oraz przyjemnego i satysfakcjonującego doświadczenia, gra ma dwie główne wady. Nasz towarzysz, tak naprawdę wkraczając do naszej gry, będzie zdobywał punkty doświadczenia, ale nie będzie robił postępów w swojej kampanii, pełniąc rolę czysto pomocniczą. Chcielibyśmy również zaznaczyć, że aby uzyskać poziom wyzwania odpowiedni dla dwóch graczy, konieczne będzie ustawienie wyższego poziomu trudności, ponieważ liczba wrogów nie zwiększy się w porównaniu z wersją solo.

W Far Cry 5 dostępny jest także tryb Arcade Mode, obejmujący klasyczny deathmach, który jest dostępny wyłącznie w sieci i zawiera różne mapy, a także wyzwania, w które można grać samemu lub ze znajomym. Są też różne wydarzenia, które będą dostępne w najbliższych dniach, oraz tryb edytora: wszystkie te elementy mają na celu przedłużenie żywotności gry, która nawet po przejściu samej kampanii jest nadal na bardzo zadowalającym poziomie.

Hope Country to piękne hrabstwo z krajobrazami, które nie pozostawiają wiele miejsca na krytykę na Xbox One X. Sceneria jest niewątpliwie różnorodna: gęste lasy, tereny górskie, dzikie miejsca, jeziora, rzeki i małe miasteczka. Wszystkiemu podporządkowany jest doskonały system oświetlenia, przekonujące efekty (zwłaszcza w zakresie roślinności) oraz dynamiczny cykl dnia i nocy, który zapewnia sugestywne krajobrazy, zapierające dech w piersiach.

Wszystko jest dopracowane w szczegółach: na przykład placówki sekty są bardzo szczegółowe, z niezliczonymi elementami konturów, z którymi można wejść w interakcję, co upiększa całe struktury, a nawet ogólną rozgrywkę.

Pod względem graficznym wady są bardzo nieliczne i – poza nieszczególnie szczegółowym wnętrzem pojazdów oraz niektórymi postaciami niezależnymi bardzo podobnymi do siebie pod względem estetycznym – reszta jest praktycznie bez zarzutu. Nie ma nic do powiedzenia nawet na temat systemu prowadzenia różnych pojazdów, wyraźnie zaznaczonego na czysto zręcznościowym stylu.

Występują pewne błędy, a sztuczna inteligencja miewa wzloty i upadki. Najemnicy mogą również działać samodzielnie, ale często bez konkretnych rozkazów wpadają w kłopoty i zamiast pomóc, komplikują sytuację. Wrogowie będą przeplatać dowcipne działania z innymi, zdecydowanie mniej efektownymi, takimi jak na przykład nieumiejętność korzystania z osłony lub masowe ruszanie na pomoc, bez rozglądania się, rannemu na ziemi towarzyszowi.

Far Cry 5 posiada jednego z najbardziej znanych antagonistów w grach akcji. Joseph Seed jest postacią barwną, która dodaje sporo do gry. W ogólnym odczuciu uważam, że ta odsłona mogłaby spokojnie zostać uznaną za najlepszą, gdyby nie drobne błędy techniczne. Mimo to, zdecydowanie polecam grę, bo jest naprawdę warta uwagi.

Far Cry 5 Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać Far Cry 5?

Far Cry 5 możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

Far Cry 5 Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy do wyświetlenia.