Far Cry 6 Download
Far Cry 6 Download

Far Cry 6 Download

Gatunek

Akcja, FPS, Przygodowa

Data wydania

7 Październik 2021

twórca gry

Ubisoft Toronto

wydawca

Ubisoft

Pobrano: 1310 razy
Waga: 57,92 GB
Polska wersja językowa
Działający tryb multiplayer

Jest to szósta część głównej serii Far Cry, której akcja rozgrywa się na fikcyjnej karaibskiej wyspie Yara, luźno opartej na współczesnej Kubie. Jest ona rządzona przez dyktatora „El Presidente” Antóna Castillo, który wychowuje swojego syna Diego. Pod jego rządami gracz wciela się w rolę bojownika partyzanckiego Dani Rojasa, próbującego obalić Castillo i jego reżim.


Zalety

Pełna wersja po Polsku
Ogromny świat
Topowa grafika i audio
Genialna fabuła
Rozbudowany system craftowania

9.9 / 10

wady

Bardzo wciągająca
Drobne błędy techniczne

Pełna wersja Far Cry 6 Download

Far Cry 6 stanowi na swój sposób małą rewolucję w serii Ubisoft, powierzając nam dowództwo nad postacią, która mówi, którą widzimy w sekwencjach przerywnikowych i w fazach eksploracji w placówkach, która posiada własną osobowość i może być mężczyzną lub kobietą, w zależności od wyboru, jakiego dokonamy na bardzo wczesnym etapie kampanii.

Jednocześnie czeka nas tradycyjny z punktu widzenia struktury rozdział z dużą mapą – karaibską wyspą Yara, wyraźnie inspirowaną Kubą, którą będziemy mogli swobodnie eksplorować, aby wykonywać misje główne lub poboczne. Terytorium obejmuje trzy duże regiony, z których każdy ma inną grupę rewolucjonistów, z którymi trzeba się sprzymierzyć, aby obalić dyktatora Antona Castillo.

Castillo, grany przez Giancarlo Esposito, Gus Fring z Breaking Bad i Moff Gideon z Mandalorian, reprezentuje kolejny tradycyjny element franczyzy – bezwzględny, ale charyzmatyczny czarny charakter, który przeciwstawia się bohaterowi i może liczyć na wsparcie kilku poruczników. Nie trzeba dodawać, że będziemy musieli wyeliminować ich wszystkich, jednego po drugim, zanim stawimy czoła El Presidente i zakończymy misję.

Prowadzony przez fale do brzegu Isla Santuario, chłopiec zostaje powitany przez Clarę Garcię, przywódczynię grupy rebeliantów Libertad, która prosi go o przyłączenie się do walki i przedstawia mu byłego partyzanta Juana Corteza, eksperta w dziedzinie strategii wojskowej i konstruktora potężnej broni, takiej jak Supremo – plecak wyrzutni rakiet. Jednak energia i chęć zemsty Daniego na Castillo nie wystarczą: aby dokonać rewolucji na Yarze, będzie potrzebował pomocy innych frakcji.

Mowa tu o rodzinie Montero, która działa w regionie Madrugada, a na jej czele stoi Carlos, człowiek surowy i zabójczy, ale uczciwy; o Legendach ’67, dawnych rewolucjonistach, którzy obalili ojca Antona, dowodzonych przez żywiołowego El Tigre i działających na terenie El Este wraz ze studenckimi rebeliantami z La Moral; wreszcie o Maximach Matanzas, którzy w Valle de Oro prowadzą walkę opartą na muzyce i transgresji.

Jak wspomniano na początku, w porównaniu z poprzednimi odcinkami Far Cry 6 pozwala poznać, zobaczyć i poczuć bohatera historii, zwłaszcza dzięki sekwencjom przerywnikowym, które uznaliśmy za naprawdę dobrze napisane i przypominały nam wiele z tych, doskonałych, serii Wolfenstein: mieszanka przemocy i czarnego humoru, ale także wielu emocji opowiedzianych we właściwy sposób.

Cóż, w tym sensie musimy powiedzieć, że czarny charakter grany przez Giancarlo Esposito jest z pewnością przekonujący i ma niewątpliwą głębię, zwłaszcza w finale, ale jego postać jest stereotypowa i szczerze mówiąc przewidywalna, pozbawiona osobliwości, które sprawiają, że wciąż pamiętamy takie postaci jak Vaas Montenegro, Pagan Min czy Joseph Seed. W tym sensie bardziej doceniliśmy współbohaterów, którzy potrafią wprowadzić na ekran niebanalne sytuacje i zrobić to w sposób niekiedy zaskakujący.

Wymagania minimalne dla gry Far Cry 6 Pełna Wersja

 • System operacyjny: Windows 10 (64-bit);
 • Procesor: AMD Ryzen 3 1200 @ 3. Ghz lub Intel Core i5-4460 @ 3.1 Ghz;
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM (w trybie dual-channel);
 • Karta graficzna: AMD RX 460 (4 GB) lub Nvidia GeForce GTX 960 (4 GB);
 • DirectX: DirectX 12;
 • Dysk twardy: 60 GB.
 • System operacyjny: Windows 10 (64-bit);
 • Procesor: AMD Ryzen 5 3600X @ 3.8 Ghz lub Intel Core i7-7700 @ 3.6 Ghz;
 • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM (w trybie dual-channel);
 • Karta graficzna: AMD RX Vega 64 (8 GB) lub NVIDIA GeForce GTX 1080 (8 GB);
 • DirectX: DirectX 12;
 • Dysk twardy: 60 GB.

Far Cry 6 mechanika, rozgrywka i nowości

O ile Far Cry 6 do pobrania może pochwalić się kilkoma interesującymi nowościami w zakresie fabuły, to nie można tego samego powiedzieć o strukturze gry, która wiernie przypomina to, co widzieliśmy w poprzednich częściach serii. Są więc regiony, każdy z własnymi bossami, których trzeba wyeliminować na końcu serii misji, oraz nieunikniona obfitość zadań pobocznych, skarbów do odkrycia, lokacji do zniszczenia itd.

Progresja jest regulowana przez poziom doświadczenia w stylu gier RPG, który bardzo dobrze wyjaśnia, które obszary są lub nie są w naszym zasięgu, a od których lepiej trzymać się z daleka. Obecność wieżyczek przeciwlotniczych uniemożliwia także szybkie zwiedzenie całej wyspy samolotem lub helikopterem, chyba że wcześniej je zneutralizujesz.

Far Cry 6 Download odblokowuje wyposażenie, które w przeszłości trzeba było zdobywać – od spadochronów po kombinezony skrzydłowe, od haków chwytających po możliwość “zamówienia” dowolnego pojazdu i zobaczenia go w odległości kilku metrów, aby móc na niego wsiąść i podążać ścieżką, która doprowadzi Cię do kolejnego celu.

Motocykle, quady, samochody, samochody terenowe, pojazdy opancerzone, ciężarówki, czołgi, wspomniane helikoptery i samoloty, bryczki, a nawet konie czy drony z kokpitem będą zawsze dostępne, o ile przechowamy je w garażu, ale możemy też wybrać wygodę szybkich wycieczek do dowolnego, wcześniej odwiedzonego miejsca. Nie musisz poznawać scenerii, jeśli nie chcesz.

Far Cry 6 nie bez powodu cieszy się licznymi pozytywnymi recenzjami. Świetny świat, genialna grafika i gameplay sprawiają, że gra się naprawdę dobrze. Mimo niewielkich błędów technicznych i starzejącej się rozgrywki naprawdę polecam.

Far Cry 6 Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać Far Cry 6?

Far Cry 6 możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

Far Cry 6 Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy do wyświetlenia.