Forza Horizon 3 Download
Forza Horizon 3 Download

Forza Horizon 3 Download

Gatunek

Multiplayer, Samochodowa, Sandbox

Data wydania

27 Września 2016

twórca gry

Playground Games

wydawca

Microsoft Studios

Pobrano: 1023 razy
Waga: 52,67 GB
Polska wersja językowa
Działający tryb multiplayer

Forza Horizon 3 to komputerowa gra wyścigowa o otwartym świecie stworzona przez brytyjskie studio Playground Games, której akcja gry została osadzona w Australii. Gracz wciela się w rolę organizatora festiwalu. Celem gry jest pozyskanie jak największej liczby fanów, by była to największa i najlepsza tego typu impreza na świecie.


Zalety

Pełna wersja po Polsku
Ponad 350 aut
Świetna grafika
Wciągająca
Możliwość udostępniania tras
Dopracowane detale

9.9 / 10

wady

Zbyt małe zniszczenia aut
Na początku prosta

Pełna wersja Forza Horizon 3 Download

Trzecia odsłona sagi Forza Motorsport, Forza Horizon 3 Download, odzyskuje, miesza i ulepsza składniki, które sprawiły, że jej poprzedniczki odniosły taki sukces, starając się uczynić rozgrywkę jeszcze “większą niż życie”. Rozbrzmiewająca muzyka, samochody marzeń, niebiańskie krajobrazy i niekończące się poślizgi. Jest to swego rodzaju wielki Top Gear, który jak zawsze zachwyci wirtualnych kolekcjonerów samochodów. Gotowy na dodanie gazu?

Minęły już cztery lata, odkąd gra Forza Horizon zadebiutowała na konsoli Xbox 360. Od razu została uznana za swobodną i dobrodusznie rubaszną wersję gry Forza Motorsport, serii wyścigowej na wyłączność firmy Microsoft, która zawsze stanowiła wzorzec dla symulacji jazdy na sprzęcie firmy z Redmond. A więc Forza w sosie Burnouta, z bardziej stricte symulacyjnymi aspektami odłożonymi na dalszy plan przez nastrój absolutnie poświęcony najbardziej adrenalinowej zręcznościówce, ogólnemu tuningowi i kompulsywnemu kolekcjonowaniu samochodów. Z biegiem lat, także dzięki przeskokowi między generacjami konsol, Horizon coraz bardziej rozrastał się, przechodząc od Kolorado w pierwszym odcinku do Europy Południowej w drugim, z trzykrotnie większą mapą. Jako utalentowany kierowca gracz przejdzie serię testów w ramach imprezy Horizon Festival, aby pokonać rywali, zostać mistrzem i zebrać jak najwięcej bestii na czterech kółkach. W grze Forza Horizon 3 uzyskano jeszcze bardziej imponujące wyniki i wprowadzono wiele nowych funkcji. W nowym dziele Playground Games gracz zmierzy się z przeciwnikami na australijskich drogach, na mapie dwa i pół razy większej niż Horizon 2, obejmującej Surfers Paradise, Byron Bay, jałowy Outback i gęste lasy deszczowe. Co ważniejsze, tym razem nie gramy tylko jako zawodnik, ale jako znacznie bardziej wymagający organizator Festiwalu Horyzontów, a zadania są w związku z tym bardziej zróżnicowane.

Atmosferę panującą w grze doskonale oddają sekwencje wprowadzające do Kariery lub Festiwalu, w których z łatwością przesiądziemy się z kierownicy wspaniałego Lamborghini Centenario, samochodu-kaplicy, za kierownicę potężnego samochodu z napędem na cztery koła. Australijska lokalizacja, bardzo mądry wybór, dała twórcom możliwość dodania do klasycznych asfaltowych wyzwań serii wyścigów na drogach gruntowych (i na wybrzeżu!), które nigdy nie były tak bogate, dzięki niezwykłej różnorodności krajobrazu. Po wprowadzeniu, nowa rola organizatora Festiwalu Horyzont zacznie odkrywać swoje karty. W trybie multi jeszcze bardziej totalnym użytkownik będzie mógł w pełni autonomicznie zarządzać organizacją imprez, od rekrutacji kierowców po lokalizację festiwalu, a także w pełni dostosować wyścigi do własnych potrzeb (pogoda, czas, liczba okrążeń, dozwolone modele samochodów).

Wymagania minimalne dla gry Forza Horizon 3 Pełna Wersja

  • Procesor: Intel i5 3570
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 750 Ti / Radeon R7 250x
  • Pamięć karty graficznej: 2 GB
  • Miejsce na dysku: powyżej 65 GB GB dostępnej przestrzeni

Zalecane wymagania dla Forza Horizon 3 Pobierz:

  • Procesor: Intel i7-3820
  • Pamięć: 12 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 970 / 1060 | Radeon R9 290x / RX 480
  • Miejsce na dysku: powyżej 65 GB GB dostępnej przestrzeni

Forza Horizon 3 mechanika, rozgrywka i nowości

Oczywiście konfigurowalne jest także nasze cyfrowe alter ego, któremu możemy nadać cechy i pseudonim, którym będziemy zwracać się do naszej osobistej asystentki Keiry, niezastąpionej pomocy, by nie stracić z oczu zadań, z którymi przyjdzie nam się stopniowo mierzyć. Postawmy sprawę jasno: rola organizatora nie wyklucza, a raczej wzmacnia rolę “zwykłego” uczestnika wyścigów i różnych testów. Nawet w roli szefa gracz musi nieustannie brudzić sobie ręce, wychodząc na ulice w poszukiwaniu wyścigów do wygrania, wyzwań do podjęcia i lokacji do odkrycia. Im większa popularność gry, wyrażona liczbą fanów, tym większe szanse na zorganizowanie najlepszego Festiwalu Horyzontów w historii, co jest ostatecznym celem gry. Oprócz fanów, Forza Horizon 3 posiada także dwa inne kluczowe wskaźniki, które przyczyniają się do rozwoju postaci i sukcesu festiwalu: punkty doświadczenia, które są potrzebne do zdobycia poziomu i które można zdobyć w dowolnym momencie (rozbierając inny samochód, driftując z hamulcem ręcznym, niszcząc konstrukcje), oraz kredyty, za które możemy kupować samochody i ulepszenia. W sumie jest ponad 800 wydarzeń, obejmujących szeroki zakres kategorii: wyzwania na torze, nielegalne wyścigi na linii, starcia z drivatarami, które swobodnie poruszają się po mapie, poszukiwanie starych samochodów do odrestaurowania, znaków do zniszczenia, akrobacje. W sumie są cztery miejsca festiwalowe, a każde z nich może zostać ulepszone czterokrotnie. Z każdym nowym otwarciem i modernizacją liczba dostępnych wydarzeń będzie się zwiększać, a główne etapy będą uwydatniane przez wydarzenia związane z pojedynkami. Po zorganizowaniu i wygraniu wszystkich pojedynków nasz kierowca/szef może się nazywać najlepszym na świecie. Oprócz Kariery komponent sieciowy gry Forza Horizon 3 oferuje trzy różne wcielenia, z których jedno – nowość w tej edycji – jest nierozerwalnie związane z samą Karierą. W trybie przygodowym możesz zmierzyć się z innymi graczami w serii wyścigów i akrobacji, natomiast w trybie swobodnej jazdy online możesz podróżować po mapie i stawiać czoła losowym wyzwaniom.

Nowa kooperacja dla maksymalnie czterech graczy przełamuje barierę między kampanią offline i online, a po podłączeniu do sieci możemy werbować przyjaciół i znajomych do zespołu, aby zwiększyć atrakcyjność naszego własnego Festiwalu Horyzontów, z wyścigami 300 mil na godzinę przeciwko zespołom kierowców, wyzwaniami zręcznościowymi i nie tylko. Wykorzystanie postaci kierowców pozwoli także na kontynuowanie kariery bez konieczności korzystania z sieci przez kolegów z drużyny, dzięki czemu statystyki i osiągnięcia pozostaną nienaruszone. Usługa Xbox Play Anywhere umożliwia rozgrywkę między konsolami Xbox i komputerami PC.

Podczas gdy seria już w przeszłości wyróżniała się imponującą liczbą dostępnych pojazdów, trzeci rozdział sagi Playground Games to ponad 350 samochodów, wszystkie licencjonowane, od samochodów torowych po muscle cars, od klasycznych amerykańskich samochodów z lat 50. po największe i najpotężniejsze SUV-y. Pomyśl o jednym konkretnym modelu – najprawdopodobniej jest on częścią gry! Choć Forza Horizon 3, podobnie jak jej poprzedniczki, pozostaje mocno osadzona na ścieżce zręcznościowej, udało jej się nadać każdemu pojazdowi własną duszę, z odrębnymi i charakterystycznymi właściwościami jezdnymi. Na przykład reakcje samochodu z napędem na tylne koła będą się znacznie różnić od reakcji samochodu z napędem na cztery koła. Możliwość dostosowania pomocy w prowadzeniu pojazdu oraz sekcja tuningowa, która pozwala w znacznym stopniu zmodyfikować osiągi, z pewnością podbiją serca najbardziej zorientowanych na symulację użytkowników, nie tracąc przy tym z oczu bezpośredniości i wysokiego poziomu zabawy, które są nieodłącznym elementem DNA serii.

Uwielbiam gry arcade i różnego typu wyścigówki. Przeszedłem wszystkie części NFS, a Forza Horizon jest czymś nowym. Jest to genialna i rozbudowana gra ze świetną grafiką, która bez wątpienia spodoba się każdemu fanowi gier samochodowych.

Forza Horizon 3 Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać Forza Horizon 3?

Forza Horizon 3 możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

Forza Horizon 3 Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy do wyświetlenia.