Forza Horizon 4 Download
Forza Horizon 4 Download

Forza Horizon 4 Download

Gatunek

Akcja, Multiplayer, Samochodowa

Data wydania

2 Października 2018

twórca gry

Playground Games

wydawca

Microsoft Studios

Pobrano: 1391 razy
Waga: 58,67 GB
Polska wersja językowa
Działający tryb multiplayer

Forza Horizon 4 to komputerowa gra wyścigowa w otwartym świecie, stworzona przez brytyjskie studio Playground Games. Forza Horizon 4 oddaje do dyspozycji gracza rozległy otwarty świat zawierający wirtualne reprezentacje Edynburga, Lake District, Cotswolds oraz innych miejsc. Produkcja oferuje ponad 700 licencjonowanych samochodów do wyboru.


Zalety

Pełna wersja po Polsku
Genialna grafika
Tryb Multiplayer
Nowoczesne auta

9.8 / 10

wady

Trudno coś wyznaczyć

Pełna wersja Forza Horizon 4 Download

Niezależnie od tego, czy szukasz nowych wyzwań, czy wracasz do swojej nowej wiejskiej rezydencji, Forza Horizon 4Download zawsze tam jest, płynie wokół ciebie, płynna i zmysłowa, gładka i nawiedzająca; kiedy włącza się odpowiednia muzyka i słońce nagle zachodzi za wzgórze, eksplodując różowym stylagiem, który dzieli niebo na dzień i noc, chciałbyś nigdy nie przestawać. W rzeczywistości w ogóle się nie zatrzymujesz: spojrzenie na nawigatora, który stara się sprowadzić Cię na właściwą drogę, spojrzenie na horyzont, aby odczytać zawiłe szykany przed Tobą, nieco głośniejsza głośność, a potem pełny gaz, oddychanie nocą i tym, co ma nadejść. Śpiew oczywiście…

Wysokiej jakości software house robi rzeczy dobrze i często ma spostrzeżenia, które czynią jego gry wideo wyjątkowymi. Jeśli nazywasz się Playground Games, możesz sobie pozwolić na to, by gorzka pigułka stała się słodka, tak jak to jest obecnie w przypadku tak zwanych gier jako usług, czyli gier, których zawartość stale ewoluuje w czasie, oferując doświadczenie, które kończy się tylko w przypadku braku graczy lub naturalnego odejścia na emeryturę.

Termin ten nadal nie jest dobrze postrzegany przez opinię publiczną, a winę za to, oprócz naturalnej ostrożności fanów, ponosi wiele gier, które nie potrafiły właściwie zinterpretować tej idei, proponując na przykład natrętną monetyzację w połączeniu z treściami, które nie spełniają oczekiwań. Forza Horizon 4 to gra zaprojektowana jako usługa, a więc przeznaczona do długotrwałego użytkowania nie tylko dzięki klasycznym, płatnym pakietom samochodów, ale także dzięki ciągłej rotacji zawartości oraz powtarzającym się, unikalnym, cotygodniowym wydarzeniom, całkowicie za darmo.

Aby ten postęp w przyszłości w grze Forza Horizon 4 Pobierz był bardziej zróżnicowany, realistyczny i wciągający, a także aby gracze nadal często logowali się do gry, aby sprostać nowym wyzwaniom, firma Playground Games wykorzystała swoje technologiczne know-how, aby zapewnić, że cała mapa gry jest pokryta dynamiczną pogodą, a także siłą pór roku. Co tydzień gra Forza Horizon 4 będzie zmieniać swoje oblicze – od wiosny do lata, od jesieni do zimy – z nowymi historiami, wyzwaniami i trybami tematycznymi, w które będzie można grać samemu lub z przyjaciółmi. Jak już zapewne zdążyliście się zorientować, pory roku nie będą charakteryzować się jedynie innym efektem świetlnym lub przykryciem bielą, które można już zaobserwować w innych tytułach, ale zrewolucjonizują mapę w znacznie głębszy sposób, zarówno pod względem szczegółów, jak i rozgrywki.

Jesień, na przykład, sprawia, że żółkną parasole przy stolikach na świeżym powietrzu, które teraz są do połowy zamknięte, trawa rośnie wokół kół rowerów zapomnianych na rogach, drogi pokrywają się śliskimi liśćmi, a z powodu częstych deszczów ożywiają się strumienie, które są gotowe naruszyć stare i dobrze wydeptane ścieżki; zima, przeciwnie, potrafi zamienić całe jezioro w przytłaczający tor do dryfowania i sprawić, że jazda po polnych drogach staje się o wiele bardziej nieprzewidywalna niż wcześniej, z wielkimi zwałami miękkiego śniegu, gotowymi spowolnić każdego, kto zejdzie z utartej ścieżki. A kiedy w końcu wyłania się z zimowej bieli, kiedy śnieg usuwa się z falujących angielskich wzgórz, pozwalając im na nowo rozkwitnąć życiem i kolorami, o rany: trzeba to zobaczyć na własne oczy, co za spektakl.

Wymagania minimalne dla gry Forza Horizon 4 Pełna Wersja

 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
 • Procesor: Intel i7-3820 3.6Ghz
 • Pamięć: 12 GB RAM
 • Karta graficzna: Nvidia GTX 970 4 GB, Nvidia GTX 1060 3 GB, AMD R9 290x 4 GB lub AMD RX 470 4 GB
 • Dysk twardy: 73 GB HDD
 • DirectX: Wersja 11.

Zalecane wymagania dla Forza Horizon 4 Pobierz:

 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
 • Procesor: Intel i7-3820 3.6Ghz
 • Pamięć: 12 GB RAM
 • Karta graficzna: Nvidia GTX 970 4 GB, Nvidia GTX 1060 3 GB, AMD R9 290x 4 GB lub AMD RX 470 4 GB
 • Dysk twardy: 73 GB HDD
 • DirectX: Wersja 11.

Forza Horizon 4 mechanika, rozgrywka i nowości

Nabywcy Forza Horizon 4 nie będą jednak musieli czekać aż miesiąc, aby zobaczyć wszystkie cztery pory roku w akcji: w intrze będzie można szybko przejechać przez wiosnę, lato, jesień i zimę, a następnie powoli przebiec przez nie ponownie, próbując zakwalifikować się do festiwalu w następnym roku. Dopiero po zakończeniu tej fazy wstępnej, gdy festiwal jest już w pełnym rozkwicie, świat gracza zostanie zsynchronizowany z głównym, a pory roku zaczną się zmieniać co siedem dni.

Mapa gry Forza Horizon składa się trochę z Anglii, a trochę bardziej ze Szkocji, wijąc się przez urokliwe wiejskie uliczki i liściaste, korzenne lasy; jest też domem dla zamków, autostrad, zabójczych skrzyżowań, podjazdów i zjazdów, które zanurzają się w zapomnianych fabrykach, jezior jak piegi wiosek i ich pól golfowych. Jest też wspaniała wersja Edynburga w skali, która zapewnia kilka ciekawych tras miejskich, ale to nie wystarczy, aby zrównoważyć ofertę: na wsi i w mieście nie brakuje asfaltu, ale to właśnie na mieszanym terenie gra, bardziej niż jej poprzedniczka, wydaje się skupiać najwięcej uwagi.

Wybór scenerii w grze Forza Horizon 4 naturalnie sprzyja popękanym asfaltom o krawędziach tak trawiastych, że przyciągają całe stada beztroskich owiec; tutaj czas wydaje się nie mieć znaczenia, a przyjemność z jazdy może się ujawnić we wszystkich swoich niuansach. Zdarzają się zupełnie przypadkowe momenty, na przykład podczas spokojnej jazdy samochodem wyścigowym Mercedes z lat 30. po wąskiej, brukowanej drodze pod zacienionym jesiennym niebem, które pozostają w powietrzu przez wiele godzin, jeśli nie dni. Fascynacja, jaką Playground Games zdołało zaszczepić w konstrukcji tego niezwykłego obrazu Wielkiej Brytanii, jest niczym niezwykłym, a fakt, że została ona przetłumaczona na cztery różne pory roku, czyni ją jeszcze bardziej niezwykłą.

Dzieje się tak dlatego, że nikt wcześniej nie próbował tego robić, ani w grach akcji, ani w grach fabularnych, do tego stopnia, że sami twórcy powiedzieli nam: “Czy wiesz, dlaczego nikt nigdy nie włączył do otwartego świata pór roku, które również mogą się dynamicznie zmieniać? Bo to jest takie trudne”. Nie mówiąc już o tym, że robią to tak dobrze, jak udało im się to tutaj. Czy to zima, czy lato, ilość drugorzędnych szczegółów w nowej Forza Horizon jest nieporównywalna z żadną inną grą wyścigową z otwartym światem, do tego stopnia, że często można odnieść wrażenie, że ma się do czynienia z zupełnie innym rodzajem gry. Ale świat jest zbudowany na najwyższym poziomie, nawet gdy pocztówkowe otoczenie zmienia się w tor wyścigowy, nie martw się. Pojawiają się przelotne tęcze, kamienne mosty podtrzymujące pchające pociągi wiejskie, strumyki, które zamieniają się w nerwowe potoki, oblodzone ostre zakręty i wolność zagubienia się w lesie, robienia tego, co się chce i kiedy się chce.

Uwielbiam gry arcade i różnego typu wyścigówki. Przeszedłem wszystkie części NFS, a Forza Horizon jest czymś nowym. Jest to genialna i rozbudowana gra ze świetną grafiką, która bez wątpienia spodoba się każdemu fanowi gier samochodowych.

Forza Horizon 4 Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać Forza Horizon 4?

Forza Horizon 4 możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

Forza Horizon 4 Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy do wyświetlenia.