GTA 5 download
GTA 5 download

GTA 5 Download

Gatunek

Akcja, Przygodowa, Samochodowa, Third-person shooter

Data wydania

14 Kwietnia 2015

twórca gry

RockStar North

wydawca

RockStar Games

Pobrano: 1334 razy
Waga: 67,92 GB
Polska wersja językowa
Działający tryb multiplayer

GTA 5 to jedna z najpopularniejszych gier studia RockStar, w której Akcja rozgrywa się wokół trzech protagonistów – Franklina, Trevora oraz Michaela. Gra zawiera elementy gier wyścigowych, przygodowych oraz gier akcji, podobnie jak reszta serii oferuje graczom otwarty świat gry.


Zalety

Polska wersja gry
Świetny system strzelania
Wciągająca rozgrywka
Rozbudowana fabuła
Misje trybu fabularnego
Świetna optymalizacja

9.8 / 10

wady

Bardzo wciąga
Dość Brutalna
Słaba fizyka helikoptera

Pełna wersja GTA 5 Download

Rockstar, po tym jak wielokrotnie to deklarował, naprawdę nauczył się na błędach, zostawiając za sobą cały chaos i dramat związany z pecetową konwersją Grand Theft Auto IV, dostarczając tym razem produkt, który działa doskonale, oczywiście ma kilka błędów tu i tam, czego logicznie rzecz biorąc, można się spodziewać po produkcji tej wielkości, ale optymalizacja silnika jest naprawdę godna uwagi, a niezgodności wydają się zmierzać do zera. Zanim jednak przejdziesz do sedna naszej analizy, musisz koniecznie poczynić dwie uwagi: jeśli dotarłeś tak daleko, nie wiedząc nic o GTA V, radzimy Ci skorzystać z linków zamieszczonych powyżej, aby pogłębić swoją wiedzę o grze i przeczytać naszą ocenę w trzystu sześćdziesięciu stopniach. W tym artykule skupimy się na analizie technicznej wersji PC, jej ustawieniach graficznych i wynikach osiągniętych przez silnik gry, a następnie zostawimy trochę miejsca na edytor wideo i tryb reżysera, jedyną naprawdę nową zawartość w tym portowaniu.

Nie trzeba dodawać, że – zwłaszcza w przypadku GTA Online – to właśnie ta metoda sterowania nadaje strzelaniu precyzję i wigor, zwłaszcza w widoku z perspektywy pierwszej osoby, co znacznie zwiększa grywalność i szaleństwo tego rozdziału serii. Jedyną rzeczą, która nie doprowadziła nas do szału, było zarządzanie sprintem i biegiem, które przy podstawowych ustawieniach jest raczej trudne do opanowania za pomocą klawiatury i wymaga pewnych poprawek, aby działało jak najlepiej. Jednak szczytem możliwości dostosowywania gry do własnych potrzeb są ustawienia graficzne: GTA V pobierz, pozwala naprawdę głęboko zagłębić się w skalowalność silnika graficznego. Począwszy od różnych filtrów antyaliasingowych, przez gęstość i różnorodność populacji i samochodów, aż po jakość tekstur, cieni, odbić, wody, cząsteczek, trawy i tak dalej. Dostępna jest także teselacja, którą można ustawić na trzech różnych poziomach, okluzja otoczenia, efekty post-processingu, wersja DirectX, która ma być używana, oraz szereg zaawansowanych ustawień zarządzania cieniami i odległości renderowania.

Jak już widzieliśmy w Grand Theft Auto V Download, manipulowanie tymi ustawieniami zmienia wskaźnik wykorzystania pamięci wideo w czasie rzeczywistym, który jest zawsze widoczny w opcjach i daje przybliżony obraz obciążenia układu GPU. Jakby tego było mało, możliwe jest także uruchomienie w locie benchmarku, który pokazuje serię scen z gry w różnych środowiskach, o różnych porach dnia i w różnych warunkach pogodowych, wyświetlając na ekranie liczbę klatek na sekundę, dzięki czemu gracz może natychmiast zorientować się w jakości i płynności gry. Niezależnie od ustawień, po uruchomieniu tytułu z rozbrajającą gwałtownością uderza liczba klatek na sekundę wystrzeliwanych z monitora. O ile Twój komputer nie jest w rzeczywistości mocno poniżej zalecanych wymagań, GTA V na PC zadziwia przede wszystkim niesamowitą płynnością, ponieważ liczba klatek na sekundę jest całkowicie odblokowana i pod warunkiem wyłączenia Synchronizacji Pionowej

Wymagania minimalne dla gry GTA 5 Pełna Wersja

 • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
 • System operacyjny: Windows 8.1 64-bitowy, Windows 8 64-bitowy, Windows 7 64-bitowy z Service Pack 1
 • Procesor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2,4 GHz (4 rdzenie) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 rdzenie) @ 2,5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA 9800 GT 1 GB / AMD HD 4870 1 GB (DX 10, 10.1, 11)
 • Miejsce na dysku: 72 GB dostępnej przestrzeni
 • Karta dźwiękowa: w 100% zgodna z DirectX 10

Zalecane wymagania dla GTA 5 Pobierz:

 • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
 • System operacyjny: Windows 8.1 64-bitowy, Windows 8 64-bitowy, Windows 7 64-bitowy z Service Pack 1
 • Procesor: Intel Core i5 3470 @ 3,2 GHz (4 rdzenie) / AMD X8 FX-8350 @ 4 GHz (8 rdzeni)
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GTX 660 2 GB / AMD HD7870 2 GB
 • Miejsce na dysku: 72 GB dostępnej przestrzeni
 • Karta dźwiękowa: w 100% zgodna z DirectX 10

GTA 5 mechanika, rozgrywka i nowości

Zacznijmy od najważniejszej nowości w tej reedycji: widoku z perspektywy pierwszej osoby. Rockstar wykorzystał większość czasu, jaki miał do dyspozycji podczas prac nad GTA V na next-gen, aby przekształcić grę w prawdziwego FPS-a. Nie była to jednak tylko kwestia przesunięcia kamery, aby “wpuścić” ją w różnych bohaterów, ponieważ aby jak najlepiej zrealizować tę ważną zmianę perspektywy, konieczne było stworzenie zadziwiająco dużej liczby nowych animacji (mówimy tu o 3000 dotyczących niezliczonych czynności, które można wykonać w grze) i oczywiście przemyślenie od podstaw większości elementów sterowania w grze.

Aby zaspokoić wszelkie gusta, Rockstar stworzył całą gamę alternatywnych konfiguracji sterowania i wprowadził nowy zestaw opcji, dzięki którym można jeszcze bardziej dostosować rozgrywkę do własnych potrzeb. Przede wszystkim możliwe jest oddzielenie widoku podczas chodzenia pieszo od widoku w samochodzie i samolocie, ale można także włączyć lub wyłączyć tzw. headbob, czyli ruch głowy podczas chodzenia, a także zmienić kamerę podczas wykonywania salta lub gwałtownych ruchów. Dodano także dodatkowy poziom wspomagania celowania, dzięki któremu celowanie staje się mniej automatyczne, a jakby tego było mało, gra umożliwia ręczną zmianę pola widzenia, zwiększając lub zmniejszając je zgodnie z własnymi upodobaniami. Nawet osłona została przemyślana na nowo dzięki zastosowaniu prawego grzbietu, który pozwala teraz “namierzyć” każdą przeszkodę, a następnie wychylić się za pomocą klasycznego lewego spustu. Dostępny jest nawet ślepy ostrzał lub — bardzo sprytna i przydatna – możliwość szybkiego rzucenia granatu przy użyciu wizjera.

Po prawie dziesięciu godzinach spędzonych na testowaniu GTA V next-gen możemy śmiało powiedzieć, że widok z perspektywy pierwszej osoby sprawdza się naprawdę dobrze, gdy idziesz pieszo, ale nie przekonał nas do siebie podczas jazdy samochodem, ze względu na charakter samej gry, która – daleka od jakiejkolwiek symulacji – ma tendencję do faworyzowania tych, którzy mają najszerszy widok, zwłaszcza gdy jesteś w powietrzu lub jedziesz ulicami Los Santos. Niemniej jednak wydaje się, że możliwość grania w ten tytuł jak w każdą inną grę FPS znacznie wzbogaciła sekcję sieciową o niektóre tryby, przede wszystkim deathmatch drużynowy, które pod względem szaleństwa akcji i zaangażowania w rozgrywkę zdają się teraz naprawdę dorównywać każdemu Call of Duty.

GTA 5 to jedna z najlepszych gier, w jakie grałem. Seria towarzyszy mi od dzieciństwa i 5 jest według mnie najbardziej klimatyczną wersją zaraz obok San Andreas. Jeśli szukasz ciekawej gry, to tutaj ją znajdziesz.

GTA 5 Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać GTA 5?

GTA 5 możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

GTA 5 Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy do wyświetlenia.