Gta San Andreas Download
Gta San Andreas Download

GTA San Andreas Download

Gatunek

Akcja, Przygodowa, Gangsterska

Data wydania

26 Października 2004

twórca gry

Rockstar North

wydawca

Rockstar Games

Pobrano: 1993 razy
Waga: 5,92 GB
Polska wersja językowa

GTA San Andreas to gra z serii GTA, wyprodukowana przez Rockstar North, wydana przez Rockstar Games. Sequel bardzo udanego GTA Vice City, ósma gra z serii; trzecia, w której wykorzystano w pełni trójwymiarową grafikę. Akcja gry rozgrywa się w 1992 roku. Głównym jej bohaterem jest czarnoskóry gangster Carl Johnson, który powraca do Los Santos po tym, jak dowiaduje się o śmierci swojej matki.


Zalety

Pełna wersja po Polsku
Wciągająca
Tryb Multiplayer
Klimat
Mnóstwo modów

9.9 / 10

wady

Bardzo wciąga
Dość Brutalna
Słaba fizyka helikoptera

Pełna wersja GTA San Andreas Download

GTA: San Andreas nie opiera się na rzeczywistości, ale rekonstruuje precyzyjnie określony okres historyczny, który wszedł już do mitologii miasta Los Angeles i całego narodu – Kalifornii. Stacje radiowe w tej grze nie grają przyszłych klasyków, lecz utwory, które są już znane i lubiane. A dla tych, którzy już grali w San Andreas, ten super-port jest również wybuchem przeszłości, podobnie jak (ponowne) wcielenie się w Carla Johnsona, jedną z najbardziej lubianych postaci w całej historii gier wideo.

Również on, mimo niewielkiej liczby polygonów, ma cechy, które pozwalają mu utrzymać się na powierzchni, na równi z bardzo szczegółowymi Michaelem, Franklinem i Trevorem. Jego animacje nie są może tak realistyczne, ale C.J. ma historię wartą przeżycia, a jego ciało można kształtować jak żadną inną postać z Rockstar. Siłownia zbuduje jego mięśnie, a fast foody zaokrąglą brzuch w tym pierwszym GTA z elementami role-playing.

Na początku gry zobaczysz, jak C.J. wraca do Los Santos po tym, jak dowiedział się o morderstwie swojej matki. Wydarzenie to sprawia, że ponownie nawiązuje kontakt ze swoimi dawnymi przyjaciółmi, którzy mają kłopoty z policją i znajdują się na celowniku gangów z sąsiednich dzielnic. Od mapy po minigry – GTA: San Andreas jest doskonałym przykładem tego, jak małe może wydawać się wielkie.

Mimo że liczba kilometrów kwadratowych jest znacznie mniejsza niż w GTA V, San Andreas w tej grze pozostaje ogromne, satysfakcjonujące i pod pewnymi względami niedoścignione. Co więcej, Los Santos nie jest jedynym “dużym” miastem (cytat jest jak najbardziej na miejscu, biorąc pod uwagę współczesne przykłady dużych miast w grach wideo), ale w jego granicach znajdują się także San Fierro i Las Venturas. Są też pustynie, lasy, wyścigi konne, samochody do modyfikacji, rowery, wojny gangów… wszystkie mniej doskonałe, wszystkie mniejsze, a jednak wszystkie tak wielkie, zwłaszcza w swoim przeznaczeniu.

Wymagania minimalne dla gry GTA San Andreas Pełna Wersja

  • Procesor: 1 Ghz Pentium III lub AMD Athlon
  • Pamięć RAM: 256 MB
  • Karta graficzna: 64 MB (Geforce 3 lub lepsza)
  • System operacyjny: Windows 2000 lub Windows XP
  • Miejsce na dysku: 3.6 GB (minimalny rozmiar instalacji)

Zalecane wymagania dla GTA San Andreas Pobierz:

  • Procesor: Intel Pentium 4 lub AMD Athlon XP
  • Pamięć RAM: 384 MB
  • Karta graficzna: 128 MB (Geforce 6 lub lepsza)
  • System operacyjny: Windows 2000 lub Windows XP
  • Miejsce na dysku: 4.7 GB (pełna instalacja)

GTA San Andreas mechanika, rozgrywka i nowości

San Andreas to autentyczny poemat, w którym gonią się ze sobą najbardziej zaawansowane efekty świetlne (wschód i zachód słońca poruszą Cię), wspaniale zrealizowane efekty atmosferyczne, wioski w pełnym “amerykańskim stylu telewizyjno-serialowym”. Są też wysokie drapacze chmur, imponujące góry, jeziora, niekończące się autostrady łączące te trzy miasta (między którymi można też podróżować pociągiem i samolotem) oraz zupełnie różne dzielnice. Przemieszczając się między trzema głównymi ośrodkami miejskimi, biegnąc między wiejskimi wioskami, człowiek jest urzeczony pięknem krajobrazu. A w trakcie bardzo długich podróży (mapa jest naprawdę ogromna), przechodząc z jednego miejsca do drugiego, szybko rzuci się w oczy pewien szczegół, aż do mrożącego krew w żyłach zdumienia: nie ma żadnych ładunków.

Można poruszać się godzinami, chodzić, gdzie się chce, ale nigdy nie będzie przerwy, przerwy, która mogłaby zepsuć naszą podróż. To naprawdę niewyobrażalne, biorąc pod uwagę ilość danych, jakimi musi zarządzać silnik, oraz ograniczenia sprzętowe. Ale nie wszystko jest idealne. Jeśli nieskazitelne jest to, że wnętrza są wreszcie dobrze scharakteryzowane, to równie prawdziwe jest to, że witryny pozostawiają wiele do życzenia, a niektóre tekstury są zdecydowanie przeciętne. Przynajmniej sceneria jest wystarczająco interaktywna: można nawet rozpalać ogniska. Ogólnie rzecz biorąc, o ile Vice City nie oferowało graczom wielu wizualnych emocji, o tyle San Andreas wywołuje efekt odwrotny: jest piękne w wyglądzie i wykonane do perfekcji. Gdyby nie niektóre tekstury i niektóre budynki niezbyt szczegółowe, mielibyśmy przed sobą doskonały tytuł, nawet pod względem profilu technicznego.

GTA San Andreas to bez wątpienia jedna z tych gier, do których będę wracać niejednokrotnie. Polecam każdemu, kto chce poczuć prawdziwy gangsterski klimat i pochillować przy prawdziwym klasyku.

GTA San Andreas Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać GTA San Andreas?

GTA San Andreas możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

GTA San Andreas Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy do wyświetlenia.