GTA Vice City Download
GTA Vice City Download

GTA Vice City Download

Gatunek

Akcja, Przygodowa, Samochodowa, Third-person shooter

Data wydania

20 Listopada 2002

twórca gry

Rockstar North

wydawca

Rockstar

Pobrano: 1719 razy
Waga: 3,92 GB
Polska wersja językowa

Grand Theft Auto: Vice City to gra z serii GTA, wyprodukowana przez Rockstar North, wydana przez Rockstar Games. Jest to szósty tytuł z serii, drugi, w którym zastosowano grafikę trójwymiarową. Głównym bohaterem jest Tommy Vercetti, członek mafii Forellich, który został wypuszczony z więzienia po piętnastu latach odsiadki.


Zalety

Pełna wersja po Polsku
Wciągająca
Ogromne miasto i swoboda
Mnóstwo pojazdów
Dużo dodatkowych atrakcji

9.7 / 10

wady

Bardzo wciąga
Dość Brutalna
Brak dynamizmu strzelania

Pełna wersja GTA Vice City Download

Grand Theft Auto: Vice City to trójwymiarowa, trzecioosobowa przygodówka, w której gracz wciela się w rolę doświadczonego przestępcy, borykającego się z codziennymi problemami wciąż niedojrzałego, nielegalnego życia w stereotypowym amerykańskim mieście, wyraźnie wzorowanym na kanonach Miami o przejmujących wieczornych barwach i tonach ołowiu wypluwanego z (odciętych) luf niewypałów…
Tommy Vercetti – główny bohater tej historii – ma poważne kłopoty, ponieważ pozbawiono go góry pieniędzy przeznaczonych na zakup dużej partii kokainy, a teraz jego szef żąda, aby zrobił wszystko, co w jego mocy, aby odzyskać cały łup. To nie jest delikatna sprawa, ale Tommy wie, jak się takie rzeczy robi. Potrzebuje informatorów i sojuszników, ale nie będzie łatwo zapewnić sobie względy jednych i lojalność innych. W mieście zdominowanym przez logikę wymiany i przemocy Tommy będzie musiał postawić się na głowie, aby odnaleźć pieniądze i odzyskać wolność.

Narracja gry odpowiada najbardziej nadużywanym kliszom kryminału i ogólnie rzecz biorąc, ocenę tę można odnieść do całej struktury narracyjnej tytułu Rockstar, zaludnionego przez niekończący się szereg postaci, których wspaniała charakterystyka osiąga trudne do opisania szczyty makabrycznego humoru. Ta uwaga, daleka od negatywnego wydźwięku, bez ogródek ujawnia karykaturalny charakter Vice City: groteskowe tony gry zdradzają jej autoironiczny ton, nie pozwalając traktować jej zbyt poważnie.
Scenariusz, pełen odniesień do klasycznych filmów tego gatunku, wyróżnia się obecnością licznych filmów, które przeplatają misje, w których gracz może wziąć udział; te sekwencje przerywnikowe, wyświetlane w czasie rzeczywistym, stanowią godną oprawę, która podkreśla ogólny obraz nakreślony przez słynną już strukturę gry z serii GTA. Ich wielkość daje nam wyobrażenie o umiejętnościach scenarzystów Vice City, którzy zawsze uważali, by nie zadusić rozgrywki zbyt długimi lub zbyt częstymi przerywnikami.

Wymagania minimalne dla gry GTA Vice City Pełna Wersja

  • Procesor: 1 Ghz Pentium III lub AMD Athlon
  • Pamięć RAM: 256 MB
  • Karta graficzna: 64 MB (Geforce 3 lub lepsza)
  • System operacyjny: Windows 2000 lub Windows XP
  • Miejsce na dysku: 3.6 GB (minimalny rozmiar instalacji)

Zalecane wymagania dla GTA Vice City Pobierz:

  • Procesor: Intel Pentium 4 lub AMD Athlon XP
  • Pamięć RAM: 384 MB
  • Karta graficzna: 128 MB (Geforce 6 lub lepsza)
  • System operacyjny: Windows 2000 lub Windows XP
  • Miejsce na dysku: 4.7 GB (pełna instalacja)

GTA Vice City mechanika, rozgrywka i nowości

W kontekście rozgrywki nie budzi zbyt wielu wątpliwości decyzja o nieprzystępowaniu do dubbingu gry w języku włoskim: umiejętności aktorów grających w oryginale (wśród których obowiązkowo należy wymienić Raya Liottę w roli głównego bohatera) są na tyle duże, że usprawiedliwiają zwykłe dołączenie napisów w języku włoskim; dostrzegalne niuanse wokalne przywracają zresztą poczucie autentyczności recytacji godnej pochwały. Oczywiście, tłumaczenie pisemne nie jest w stanie w pełni oddać żartów, którymi bohaterowie obrzucają się na ekranie, ale mimo to jesteśmy zadowoleni z jego jakości.

Muzyka, na przykład, to ta, która rozbrzmiewa na falach radiowych i która, odtwarzana przez radia samochodowe we wszystkich pojazdach poruszających się po Vice City, komponuje jedną z najbardziej kompletnych ścieżek dźwiękowych, jakie kiedykolwiek powstały w grze wideo: mówimy tu o 113 utworach muzycznych należących do najróżniejszych gatunków, które nieomylnie trafiają w gusta każdego gracza.

Muzyka, inaczej rozumiana, to także rytm, który przenika całą rozgrywkę w Vice City i który może być dowolnie interpretowany przez gracza. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku GTA III, Vice City nadaje się zarówno do spokojnego i przemyślanego przejścia, jak i do szybkiej i bezpośredniej, a nawet wściekłej rozgrywki. Możliwość wykonywania nieproporcjonalnie dużej liczby misji pobocznych, a nawet improwizowania jako strażak, taksówkarz, pielęgniarka, policjant czy pizzer, oznacza, że gracz może zawsze zwolnić tempo narracji, gubiąc się w labiryncie metropolii, która – niezależnie od tego, ile uwagi poświęcimy jej eksploracji – zawsze kryje w sobie nowości i niespodziewane wydarzenia, które szybko przekładają się na nowe bodźce dla rozgrywki. Vice City, o powierzchni większej niż Liberty City, to skarbiec gry czekający na gracza, który zechce się do niego włamać.

Można powiedzieć, że to nic nowego, ponieważ to, co zostało powiedziane powyżej, można z łatwością odnieść również do poprzedniego tytułu z serii GTA; i w rzeczywistości Vice City nie aspiruje do bycia niczym innym, jak grą zdolną do utrwalenia całej zabawy, jaką dawał tamten. Nowy jest bohater, nowy scenariusz i sceneria, w której gracz przeżywa swoje przygody, ale poza tymi elementami należy odnotować tylko kilka (ale potencjalnie owocnych) zmian w strukturze gry. Oprócz smacznego rozszerzenia floty samochodów udostępnionych Tommy’emu Vercetti, a także jego arsenału, pojawiła się bezprecedensowa możliwość kupowania niektórych budynków w niekończącym się Vice City, a także konieczność wchodzenia do innych, aby wykonać niektóre misje. Zakupione budynki natychmiast stają się bezpiecznymi schronieniami, z których bohater może kierować całą swoją przestępczą działalnością.

GTA Vice City to jedna z gier, które na dobre zapoczątkowały rozprzestrzenianie się popularności Grand Theft Auto. Zaraz po klasycznym San Andreas, Vice City znajduje się następnym tytułem, do którego powracam z ogromnym sentymentem. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, polecam.

GTA Vice City Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać GTA Vice City?

GTA Vice City możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

GTA Vice City Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy do wyświetlenia.