NFS Carbon Download
NFS Carbon Download

Need for Speed Carbon Download

Gatunek

Casual, Multiplayer, Samochodowa

Data wydania

6 Listopad 2006

twórca gry

EA Black Box

wydawca

Electronic Arts

Pobrano: 1091 razy
Waga: 4,23 GB
Polska wersja językowa
Działający tryb multiplayer

NFS Carbon to dziesiąta część serii gier wyścigowych Need for Speed i jednocześnie pierwsza z cyklu gra dostępna na wszystkich platformach zaliczanych do tzw. siódmej generacji. Carbon, podobnie jak poprzednie części skupia się na nielegalnych ulicznych wyścigach. Rozgrywają się one w fikcyjnym mieście Palmont City.


Zalety

Pełna wersja po Polsku
Świetne filmiki przerywnikowe
Mnóstwo pojazdów
Świetny i dynamiczny tryb multiplayer
Najwyższy poziom oprawy audio-wizualnej

9.7 / 10

wady

Drobne błędy techniczne
Zbyt dużo efektu blur

Pełna wersja Need for Speed Carbon Download

Need For Speed Carbon Download to jedna z najbardziej udanych gier wyścigowych Electronic Arts i jest to oczywiście najnowsze wcielenie popularnej amerykańskiej serii, która jest wydawana co roku od nowa. Jak w przypadku każdej seryjnej gry wideo, z każdą premierą oczekuje się ulepszeń i nowości, dlatego z nieukrywaną ciekawością zabieramy się do recenzowania tej gry: dowiedzmy się, jak EA stara się utrzymać naszą uwagę na Need For Speed przy życiu!

Trzon gry Carbon przypomina raczej Need For Speed Underground 2 niż Most Wanted, który ukazał się rok temu. Gra toczy się przy pełnej swobodzie gracza, który może orać ulice miasta na wszystkie strony w imię ducha swobodnej jazdy, który obecnie unosi się w wielu grach zręcznościowych i nie tylko. Cała mapa podzielona jest na cztery główne strefy, z których każda kontrolowana jest przez jednego z bossów podziemnych ras. Rozpoczynając grę Carbon wcielamy się w rolę zupełnie obcego człowieka, który musi zdobyć pewną sławę i rozgłos w środowisku, zaczynając od skromnego Alfa Romeo, aby zdobyć szacunek rywalizujących gangów.

Biorąc udział w określonych wydarzeniach, masz szansę je wygrać, a w konsekwencji zdobyć kontrolę nad obszarem, na którym odbywa się wyścig. Każdy duży obszar podzielony jest na około 20 wydarzeń, a po ukończeniu wszystkich z nich zyskasz pełną kontrolę nad dzielnicą. W zawodach bierze udział zazwyczaj ośmiu uczestników, wśród których mogą znaleźć się nasi wcześniej wynajęci sojusznicy.

Wymagania minimalne dla gry Need for Speed Carbon Pełna Wersja

  • Procesor: Intel Pentium 4 1,7 GHz / AMD Athlon XP 2100+ lub szybszy
  • Pamięć RAM: minimum 512 MB
  • Karta graficzna: minimum 64 MB pamięci, zgodna z DirectX: nVidia GeForce4 Ti-4200 (seria GeForce MX nie jest obsługiwana) / ATI Radeon 8500 lub lepsza.
  • Dysk twardy: 4,7 GB

Zalecane wymagania dla Need for Speed Carbon Pobierz:

  • Procesor: Intel Pentium 4 1,7 GHz / AMD Athlon XP 2100+ lub szybszy
  • Pamięć RAM: minimum 1 GB
  • Karta graficzna: minimum 64 MB pamięci, zgodna z DirectX: nVidia GeForce4 Ti-4200 (seria GeForce MX nie jest obsługiwana) / ATI Radeon 8500 lub lepsza.
  • Dysk twardy: 6 GB

Need for Speed Carbon mechanika, rozgrywka i nowości

Możliwość posiadania sojuszników po naszej stronie została zaczerpnięta z serii NASCAR i jest jedną z najbardziej konsekwentnych innowacji w tej serii. Nie możemy mieć mniej niż jednego przyjaciela i nie więcej niż trzech po naszej stronie. Za pomocą przycisku Y możemy wydać rozkaz, aby pomogli nam w wyścigu: istnieją różne rodzaje maszyn sojuszniczych. Pierwsze z nich to te, które zatrzymują przeciwników, podobnie jak blok do koszykówki, pozwalając nam nadrobić stracony teren; drugie pomagają nam dzięki przebudzeniu, które możemy wykorzystać na naszą korzyść, natomiast ostatni rodzaj pomocy polega na znajdowaniu dróg, ulic i tajnych pasów jako skrótów. Te ostatnie właściwie zawsze były zawarte w grze Need For Speed, z tą różnicą, że wcześniej to my musieliśmy je znaleźć. Specyfika naszej załogi polega na tym, że możemy z niej korzystać tylko do pewnego momentu, podobnie jak nitro ma pasek energii, który po wyczerpaniu nie pozwala nam już z niej korzystać. Ładny jako system, ale logicznie dość dziwaczny: dlaczego przyjaciel miałby nam pomagać w grze w rzutki?

Odblokowywanie przedmiotów, towarzyszy czy samochodów jest związane z gromadzeniem określonych kart, z których każda jest powiązana z określonym wydarzeniem: wyścigiem, pościgiem, wyzwaniem prędkości itd. Dzięki swoistej tablicy wyników będziemy wiedzieć, ile i jakie karty są potrzebne do zdobycia danej nagrody. Każda karta jest w rzeczywistości częścią kwadrantu, odblokowując cztery kwadranty, otrzymujemy przedmiot. System ten jest bardzo pomysłowy i zabawny, prawie jak w grze kolekcjonerskiej w stylu Pokèmon, i zachęca gracza do zdobycia jak największej liczby kart. Pomaga to również w zwiększeniu współczynnika powtarzalności gry Carbon, ponieważ będziemy zmuszeni do rozgrywania prób, z którymi już się zmierzyliśmy, dopóki nie uda nam się ich odblokować. W tym rozdziale przedstawiono także amerykańskie muscle cars, takie jak Mustang GT, Dodge Charger SRT8 i stary Dodge Charger RT, które są nowością w NFS.

Kolejną ciekawą nowością w tej edycji Need For Speed jest możliwość kreatywnego dostosowania naszego samochodu. Oczywiście możliwość modyfikacji samochodu była obecna także w poprzednich latach, ale w przypadku karbonu wprowadzono tzw. autoscultping. Każda fizyczna część, która ma być zastosowana w samochodzie, może być teraz modyfikowana, powiększana, rozciągana, cieńsza, grubsza i wreszcie nakładana. W praktyce będziemy musieli wykonać trochę modelowania 3D na wielokątach: oczywiście nie w sposób całkowicie dowolny, ale w sposób “kierowany”, aby nie wygenerować chodzących potworów zamiast samochodów wyścigowych. Następnie będzie można nakleić na owiewkę naklejki, neony, loga i wszystko inne, na co pozwoli nam zestaw naszego małego “Pimp My Ride”.

Według mnie Need for Speed: Carbon to najlepszy NFS ze wszystkich. Jest w nim dużo samochodów z podziałem na klasy. Ma on też dobry tuning, fajne wyścigi, pościgi policyjne, tworzenie własnego gangu, przejmowanie terenów gangów. Jest także seria prób i karty nagród. Fabułę też ma nawet ciekawą.

Need for Speed Carbon Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać Need for Speed Carbon?

Need for Speed Carbon możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

Need for Speed Carbon Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.