Super Mario Bros Download
Super Mario Bros Download

Super Mario Bros Download

Gatunek

Casual, Platformowa, Przygodowa

Data wydania

13 Września 1985

twórca gry

Nintendo

wydawca

Nintendo

Pobrano: 1007 razy
Waga: 56,81 MB
Polska wersja językowa

Super Mario Bros to komputerowa gra platformowa wyprodukowana w 1985 roku przez Nintendo. Jest to najlepiej sprzedająca się gra na świecie i była odpowiedzialna za sukces konsoli Nintendo Entertainment System. Gracz wciela się w Mario, hydraulika, lub w przypadku drugiego gracza w Luigiego.


Zalety

Pełna wersja po Polsku
Działająca zaraz po pobraniu
Król klasyków gier
Świetnie odpręża

10 / 10

wady

Brak

Pełna wersja Super Mario Bros Download

Jak wiemy, Super Mario Bros. z 1985 roku nie jest pierwszą grą, która w całości skupia się na najsłynniejszym włoskim hydrauliku w świecie gier wideo. W końcu już w Donkey Kongu był on bohaterem, nawet jeśli jeszcze pod nieoficjalną nazwą Jumpman; a tak naprawdę to Mario Bros. z 1983 roku (bez “super”) wprowadził większość klasycznych elementów związanych z tą postacią.

Niemniej jednak, dla wszystkich fanów hydraulika, to właśnie tytuł z ’85 roku dał początek serii gier wideo, wydawanych jedna po drugiej, dziś uznawanych za superklasyki. Po trzech pierwszych “super” grach przyszła kolej na Super Mario World, Yoshi’s Island, Super Mario 64, Super Mario Sunshine i Super Mario Galaxy. Dziś wszystko legendarne, mniej więcej. A wszystko zaczęło się od tej prostej, dwuwymiarowej gry z gatunku side-scrolling z połowy lat 80.

W tej pierwszej, podstawowej grze Mario istnieje wiele ograniczeń. Po pierwsze, nie można się cofać, można tylko iść do przodu. Jest limit czasowy. Wystarczy, że raz zostaniesz dotknięty przez wroga, a zginiesz (o ile nie wpadniesz do licznych dziur: konsekwencja jest taka sama). Są trzy power-upy: grzybek, kwiatek i gwiazdka, kropka.

Wymagania minimalne dla gry Super Mario Bros Pełna Wersja

  • Gra działa płynnie na każdym dzisiejszym sprzęcie

Zalecane wymagania dla Super Mario Bros Pobierz:

  • Gra działa płynnie na każdym dzisiejszym sprzęcie

Super Mario Bros mechanika, rozgrywka i nowości

W grze jest też kilka scenerii: trawa, gigantyczne grzyby, podziemia, podwody i zamek. Jest kilka wariacji na temat: śniegu, nocy, wiatru wiejącego przeciw. Są tu jednocześnie te elementy, które później stały się symbolami sagi tak samo jak sam Mario: rury; rośliny piranii; goombas i żółwie; bloki “?” i monety zawieszone w powietrzu; flaga na końcu poziomu.

A potem bossowie, zawsze czekający na końcu czwartego poziomu każdego świata (klasycznie – zamku): Bowserowie (a może to zawsze ten sam?), których można pokonać tylko poprzez nadepnięcie na nich i wepchnięcie ich do lawy. Następnie komunikat Toada, który nękał całe pokolenia graczy i stał się przyczyną niekończących się parodii: “Przykro nam, ale nasza księżniczka jest w innym zamku”.

Niespotykana prostota, wzorcowa esencjonalność. Już ta pierwsza gra, dzięki umiejętnemu połączeniu dźwięków, kolorów, otoczenia, ruchów i motywów zaczerpniętych z japońskiej kultury i tradycji, miała wszystko, co potrzebne do stworzenia trwałej i złotej franczyzy. Wówczas nie można było tak myśleć: jak zrealizować taki tytuł?

A jednak Nintendo odnosi sukcesy, i to raz po raz, nawet po trzydziestu czy prawie czterdziestu latach (Super Mario Odyssey, najnowsze arcydzieło serii, pochodzi z 2017 roku). Wszystko zaczyna się tutaj: od historycznej muzyki zaprojektowanej przez Kojiego Kondo, trzy życia do dyspozycji, goomba już w zasięgu wzroku. Patrząc na to dzisiaj, po tym wszystkim, co się wydarzyło i co było w międzyczasie, robi to niemal wrażenie.

Polecam bardzo dobry stary marian w troszeczkę oldschoolowej wersji, czyli mam namyślni ciekawy fajny oraz trudny jeżeli nie
jesteś prosem w takie typu gry to lepiej nie grać. Ogółem gra nie ma zbytnio fabuły jak dla mnie 8/10

Super Mario Bros Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać Super Mario Bros?

Super Mario Bros możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

Super Mario Bros Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy do wyświetlenia.