The sims 3 Download
The sims 3 Download

The SIMS 3 Download

Gatunek

Casual, Sandbox, Symulacja

Data wydania

4 Czerwca 2009

twórca gry

The Sims Studio

wydawca

Electronic Arts

Pobrano: 984 razy
Waga: 8,21 GB
Polska wersja językowa

Komputerowa gra symulacyjna, będąca trzecią częścią serii The Sims. Została stworzona przez The Sims Studio i wydana przez Electronic Arts. Główną zmianą w trzeciej części serii jest możliwość zwiedzania świata bez konieczności doczytywania reszty mapy. Gracz może przemieszczać się między poszczególnymi parcelami bez ekranów ładowania.


Zalety

Pełna wersja gry po polsku
Cechy Simów
Mnóstwo dodatków
Bardzo wciągająca
Otwarte miasto

9.6 / 10

wady

Uzależnia
Nieduża ilość obiektów
Nieliczne błędy animacji

Pełna wersja The SIMS 3 Download

Powtarzając tę samą, utartą formułę, The Sims 3 Download udaje się stworzyć niezwykłą alchemię, która potrafi nas zafascynować, przykuć do ekranu i zmusić do eksperymentowania z nowymi możliwościami w życiu naszych Simów.
Wszyscy znamy już sagę, która od swojego debiutu w 2000 roku doczekała się na naszych ekranach dziesiątek rozszerzeń, wariacji i możliwości.

Społeczność modderów oddaje się temu bez końca, tworząc całe katalogi przedmiotów, ubrań i cech fizycznych, które można pobrać i dodać do biblioteki gry, a także generując mnóstwo dodatków, które umożliwiają nowe interakcje i pewne zmiany w wyglądzie gry. Słynnym przykładem jest “łatka nagości”, która zniosła cenzurę na cechy płciowe Simów. A jednak, mimo że słynny symulator życia EA został już tak bardzo wyeksploatowany, wciąż nie czuje się w nim nic starego.
Jedną z najlepszych strzał w jego łuku jest z pewnością wprowadzenie niemal całkowitej integracji naszych wirtualnych alter ego z miastem, w którym żyją. Dzisiaj możemy dotrzeć do wszystkich miejsc społecznościowych z mapy miasta, a nasze życie nie ogranicza się już do domu: możemy odwiedzić galerię sztuki, basen miejski, stadion, siłownię i szereg innych miejsc społecznościowych, w których możemy prowadzić zajęcia i wchodzić w interakcje z innymi obecnymi Simami.

Wymagania minimalne dla gry The SIMS 3 Pełna Wersja

  • Procesor: Pentium IV 2.0 GHz / Athlon XP 2000+ (Windows XP); Pentium IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+ (Windows Vista)
  • Pamięć RAM: 1GB dla Windows XP i 1,5 GB dla Windows Vista.
  • Karta graficzna: GeForce FX 5900 / Radeon 9500 (minimum 128 MB RAM na pokładzie karty)

Zalecane wymagania dla The SIMS 3 Pobierz:

  • Procesor:  Pentium IV 2.0 GHz / Athlon XP 2000+ (Windows XP); Pentium IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+ (Windows Vista)
  • Pamięć RAM: 1,5 GB dla Windows XP i 2 GB dla Windows Vista
  • Karta graficzna: GeForce Go 6200 / Radeon mobile 9600 (minimum 128 MB RAM na pokładzie karty)

The SIMS 3 mechanika, rozgrywka i nowości

Pomieszczenia, do których możemy się udać w The SIMS 3 pelna wersja, aby wykonać określone czynności lub misje, które zostały nam powierzone. Możemy na przykład uczęszczać na kursy malarstwa, robić zakupy w supermarkecie, korzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w centrum urody. I oczywiście praca, nawet na pół etatu. Albo odwiedzać domy sąsiadów i spędzać z nimi czas.
Wszystkie środowiska, które tworzą miasto w sposób jednolity, są, krótko mówiąc, swobodnie odwiedzane, w każdym zakątku, zarówno pieszo, jak i za pomocą dostępnych środków transportu. Tym razem możemy posiadać rowery i samochody, którymi możemy się dowolnie przemieszczać. Jest to jedna z największych nowości w trzeciej części Simsów: nie jest to już instancjonowany świat z ograniczonymi możliwościami odwiedzania zewnętrznych lokacji, ale prawdziwe, unikalne środowisko interakcji, w którym naprawdę czujemy się częścią społeczności. To od nas zależy, które możliwości wykorzystamy i jaki rodzaj integracji społecznej chcemy mieć.

Ale choć rozszerzenie do rzeczywistości miejskiej jest jedną z najważniejszych aktualizacji Simsów 3, nie jest to jej sedno. W zamian za to nasi bohaterowie Simowie, którzy, podobnie jak w bajce o Pinokiu, próbują podnieść się ze swojego rozpikselowanego stanu i zdobyć duszę. Nawet jeśli jest to symulacja. A to, na ile ta dusza jest odbiciem naszej duszy, naszych ambicji, pragnień czy nawet wynikiem impulsu buntu, sublimacji lub po prostu wolności od konwenansów, zależy wyłącznie od nas.
Różnorodność opcji dostosowywania postaci pozostała w zasadzie taka sama, jaką znaliśmy, choć wzbogacona o więcej możliwości i kombinacji. Rozszerzono przedział wiekowy, w którym można tworzyć postacie Simów, ale samodzielne gospodarstwa domowe można tworzyć dopiero od kategorii “młody dorosły”.

Seria SIMS towarzyszy mi od dziecka. Grałam w każdą edycję, ale uważam, że trójka najbardziej zapisała się w mojej pamięci. Mnóstwo dodatków i ciekawe opcje, które w pewnym stopniu stworzyły otwarty świat naprawdę zasługują na pochwałę.

The SIMS 3 Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać The SIMS 3?

The SIMS 3 możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

The SIMS 3 Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy do wyświetlenia.