loader

Just Die Already ma zostać wydane na PC i konsole.

Bycie starszym nie może być przyjemne. Wszystko pęka, gdy się poruszasz, masz bóle w miejscach, o których istnieniu nie miałeś pojęcia, a twoja pamięć nie jest już taka, jak kiedyś. To powiedziawszy, są to prawdopodobnie drobne skargi i dosłownie, wszystko może być sklasyfikowane jako o wiele gorsze. Biorąc "o wiele gorsze" na następny poziom, Just Die Already jest komiczną, pełną chaosu grą, która wkrótce ukaże się na PC i konsole.

Just Die Already to "Old People Mayhem Sandbox" i ma zostać wydana na PC oraz wszystkie szanujące się konsole w niezbyt odległej przyszłości. W tym tytule wcielisz się w staruszków z całego świata. Jesteś geriatrycznym złodziejem tlenu, który stał się karierowiczem, podatkowym pijawką i społeczną przeszkodą. Świat cię nienawidzi i im szybciej przestaniesz unikać trumien i skorzystasz z jednej, tym lepiej. Brzmi uroczo, prawda? Cóż, w obliczu tego wszystkiego, dlaczego by nie pożyć trochę?

W Just Die Already zostajesz zaproszony do wejścia w buty starszego pokolenia. To pokolenie, które nie tylko pamięta, kiedy człowiek po raz pierwszy stąpał po Księżycu, ale także często zapominany dzień później, kiedy to fakt, że Neil Armstrong był podwieszony na sznurkach na planie filmowym z Barbarelli, na scenie dźwiękowej gdzieś w Hollywood, został ujawniony światu, a następnie zatuszowany. Frank, główny bohater tej małej eskapady, pamięta to wszystko jakby to było wczoraj i chętnie podzieli się tą i kilkoma innymi prawdami domowymi. Jeśli słuchanie opowieści, które są w najlepszym razie podejrzane, jest dla Ciebie, zapraszamy do tego tutaj, na Twitterze.

Akcja Just Die Already rozgrywa się w czasach, gdy wzrost populacji zatrzymał się do zera; być może dlatego, że konieczność noszenia maski przez cały czas położyła kres wszelkim miłosnym spotkaniom. W rezultacie nikt się nie rodzi, nikt nie płaci do puli emerytalnej, a zatem nikt nie pokrywa kosztów twojego życia. Co gorsza, właśnie zostałeś wyrzucony z domu spokojnej starości i jedynym wyjściem jest wykonywanie niebezpiecznych zadań, aby mieć szansę na darmową opiekę zdrowotną.

W grze Just Die Already będziesz mógł podjąć się tej listy niebezpiecznych zadań w pojedynkę lub z maksymalnie czterema przyjaciółmi w szaleństwie multiplayer. Każde z wyzwań, które przed tobą postawiono, zagrozi nie tylko twojemu zdrowiu, ale także twojemu istnieniu. Zostaniesz potrącony przez samochody, wpadniesz na ziemię po wystrzeleniu z katapulty i stracisz przy tym wiele kończyn. To zadziwiające, do jakiego stopnia trzeba się posunąć, aby zdobyć cenne miejsce w domu spokojnej starości.

Jeśli masz ochotę oddać się odrobinie geriatrycznego chaosu, możesz zamówić Just Die Already na Steam tutaj. Więcej informacji na temat dokładnej daty premiery poznamy w najbliższych tygodniach. Do tego czasu będziecie musieli wziąć udział w czymś znacznie bezpieczniejszym dla starszego pokolenia.

Zobacz

Posiadacze Nintendo Switch mogą już doświadczyć pierwszego rozszerzenia do gry Science Fiction Action-RPG The Outer Worlds, ponieważ The Outer Worlds: Peril on Gorgon jest już dostępne do pobrania na popularną konsolę hybrydową Nintendo. Deweloper Obsidian Entertainment i wydawca Private Division ogłosili, że posiadacze Switcha mogą już 10 lutego zbadać upadek projektu Gorgon w...

Gatunek puzzle, (moim skromnym zdaniem) jest jednym z najbardziej wszechstronnych gatunków tam. Powodem tego jest to, że istnieje tak wiele sposobów, w których możemy opodatkować nasze mózgi. Na jednym końcu spektrum mamy gry słowne i łamigłówki liczbowe, które ludzie kończą od zawsze, a na drugim takie jak Myst. Jeśli ktoś z was ukończył Myst i Riven bez pomocy, to albo jest...

Deweloper i wydawca Oddworld Inhabitants opublikowali nowy zwiastun swojej nadchodzącej gry Oddworld: Soulstorm, pokazując niektóre z nowych funkcji rozgrywki w platformówkach action-adventure. Oddworld: Soulstorm ukaże się wiosną tego roku na PC, jako czasowy exclusive w Epic Game Store, PlayStation 4 i PlayStation 5. Najnowsza przygoda Oddworld Inhabitants to reimaginacja kultowego...