loader

Starożytny Wróg został wezwany do Epic Games

Single-player gry karciane są bardzo dużo rzeczy w tej chwili. Gry takie jak Slay the Spire, scementowane pomysł korzystania z kart do zabijania rzeczy, starając się nie dostać zjedzony się z powrotem do naszych mózgów gier. Napływ nowych genialnych gier, wszystkie następujące podobny etos dały narodziny podgatunku wszystkich swoich własnych. To jest absolutnie doskonały, ale jak, z każdym trendem, potrzebuje nowego życia tchnienie w niego, aby utrzymać go uczucie świeże i pomóc mu rozkwitnąć. Mając nadzieję, aby pomóc to osiągnąć jest Ancient Enemy, który pojawił się na Epic Games z ogromnym 50% zniżki wstępnej.

Ancient Enemy jest pochodzący z załogi w Grey Alien Games. W tej karcianej przygodzie RPG, wcielasz się w rolę pokonanego maga, który budzi się długo po tym, jak wróg wygrał. Ziemia jest w strzępach i roi się od pokręconych stworzeń. Musisz odzyskać siły, jeśli chcesz pokonać wroga i pozwolić światu się uleczyć. Podczas swojej podróży odkryjesz starożytne miejsca mocy, z których będziesz mógł czerpać magię. Będziesz potrzebował wszystkiego, co możesz uzyskać, jeśli masz przetrwać armię mrocznych sługusów stojących na twojej drodze i ostatecznie pokonać swojego nemezis.

Ancient Enemy wykorzystuje pasjansowy, turowy system walki. Będziesz musiał podejmować ważne decyzje taktyczne i mądrze korzystać z satysfakcjonującego wachlarza zaklęć, umiejętności i przedmiotów, które masz do dyspozycji, jeśli chcesz pokonać potwory postawione przeciwko tobie. W miarę zbierania mocy ze zniszczonego krajobrazu zdobędziesz arsenał niszczycielskiej magii, będziesz tylko potrzebował umiejętności i taktycznego sprytu, aby z niego skorzystać.

Jest to historia, która rozgrywa się na trzech poziomach trudności i wielu poziomach z pojawiającymi się ścieżkami, które gracz może wybrać w miarę postępów. Możesz również spodziewać się pięknie malowanej grafiki znanej szkockiej artystki gier Jen Pattison. Będzie to sceneria dla klimatycznej turowej przygody w duchu innych uwielbianych tytułów, takich jak Slay the Spire i Darkest Dungeon.

Osobiście, mam strasznie dużo zabawy z gatunku kart kolekcjonerskich, a będąc fanem gier w stylu pasjansa nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co Ancient Enemy jest o. Jeśli jesteś taki jak ja i chcesz, że epicki zniżki można złapać kopię na Epic Games tutaj. Nie zdziwiłbym się, gdybyś nie słyszał więcej ode mnie na ten temat w bardzo niedalekiej przyszłości, zdecydowanie jeden, aby mieć oczy szeroko otwarte, jeśli zdarzy ci się być nadal na ogrodzeniu.

Zobacz

Posiadacze Nintendo Switch mogą już doświadczyć pierwszego rozszerzenia do gry Science Fiction Action-RPG The Outer Worlds, ponieważ The Outer Worlds: Peril on Gorgon jest już dostępne do pobrania na popularną konsolę hybrydową Nintendo. Deweloper Obsidian Entertainment i wydawca Private Division ogłosili, że posiadacze Switcha mogą już 10 lutego zbadać upadek projektu Gorgon w...

Gatunek puzzle, (moim skromnym zdaniem) jest jednym z najbardziej wszechstronnych gatunków tam. Powodem tego jest to, że istnieje tak wiele sposobów, w których możemy opodatkować nasze mózgi. Na jednym końcu spektrum mamy gry słowne i łamigłówki liczbowe, które ludzie kończą od zawsze, a na drugim takie jak Myst. Jeśli ktoś z was ukończył Myst i Riven bez pomocy, to albo jest...

Deweloper i wydawca Oddworld Inhabitants opublikowali nowy zwiastun swojej nadchodzącej gry Oddworld: Soulstorm, pokazując niektóre z nowych funkcji rozgrywki w platformówkach action-adventure. Oddworld: Soulstorm ukaże się wiosną tego roku na PC, jako czasowy exclusive w Epic Game Store, PlayStation 4 i PlayStation 5. Najnowsza przygoda Oddworld Inhabitants to reimaginacja kultowego...