loader

World of Warcraft: Garnizon: Leveling Inskrypcji w Warlords of Draenor

1. Dlaczego warto podnieść poziom Inskrypcji do 700?

Wszystkie specyficzne dla Draenoru receptury na Inskrypcję można wykonać z umiejętnością 1. Tak więc osiągnięcie maksymalnej umiejętności w Warlords of Draenor nie jest tak ważne jak w poprzednich rozszerzeniach. Jedyną korzyścią z poziomu Inskrypcji jest to, że wydajność farb wojennych Icon War Paints powoli wzrasta z 5 na poziomie 600 do 10 na poziomie 700, co oznacza, że możesz tworzyć więcej wysokiej klasy rzemiosła.

2. Nauka Inskrypcji Draenor

Poziomowanie Inskrypcji w Draenor wymaga najpierw zdobycia Ikony Inskrypcji Draenor, która nauczy Cię jak tworzyć Farby Wojenne Ikony Farb Wojennych, Sekrety Inskrypcji Draenor Ikony Sekretów Inskrypcji Draenor oraz inne receptury Draenor, które możesz używać od poziomu 1.

Ikonę Inskrypcji Draenoru możesz nabyć u sprzedawcy Przepisów Inskrypcji w Ashran, u skryby w Kwaterze skryby w Twoim garnizonie lub na końcu linii questów, która pozwala Ci odblokować Kwaterę skryby przed ulepszeniem Twojego ratusza do poziomu 2.

3. Leveling Inskrypcji z 600 na 700

Najprostszym sposobem na podniesienie poziomu Inskrypcji do 700 jest zrobienie Ikony Shadowtome oraz Ikony Karty Omen. Obie receptury dają +1 umiejętności za każde 5 zużytych farb wojennych (War Paints Icon War Paints), co jest najlepszym stosunkiem, jaki można uzyskać. Wszystkie pozostałe receptury wymagają 10x War Paints Icon War Paints, aby uzyskać +1 skill up. Przepis na Shadowtome kosztuje 1x Icon Secret of Draenor Inscription i można go kupić u skryby w jego Kwaterze.

3.1. Czas trwania

Osiągnięcie poziomu 700 zajmie Ci około 3 tygodni, ponieważ musisz używać farb wojennych Icon War Paints, które możesz codziennie wytwarzać w ograniczonych ilościach.

Więcej znajdziesz tutaj: secret of draenor inscription

wow secret of draenor inscription

3.2. War Paints i napis Secrets of Draenor

Farby Wojenne (War Paints Icon) oraz Inskrypcja Sekretów Draenoru (Secrets of Draenor Inscription Icon) posiadają dzienny czas odnowienia, który resetuje się w tym samym czasie, co dzienne zadania. Musisz tworzyć te dwie receptury każdego dnia, aby zmaksymalizować tempo, w jakim zwiększasz poziom Inskrypcji. Każda z tych receptur daje Ci +1 wzrost umiejętności.

Ważne jest również, aby umieszczać 6 zleceń dziennie w kwaterze skryby, w przeciwnym razie, zdobywanie poziomu Inskrypcji będzie trwało znacznie dłużej niż zapowiadane 3 tygodnie.

4. Poziomowanie Inskrypcji od 1 do 600

Możesz tworzyć dowolną recepturę z Warlords of Draenor od poziomu 1. Radzimy Ci, abyś podniósł poziom na Ikonę Atramentu Warbindera i Badania: Ikona Atramentu Warbindera Badania: Warbinder's Ink. Przejście z poziomu 1 do poziomu 600 z tymi recepturami będzie Cię kosztować 450x Cerulean Pigment Icon Cerulean Pigments (lub 900 ziół Draenoru) oraz 150x Light Parchment Icon Light Parchments.

4.1. Przedmioty do nadrobienia

Istnieją 4 przedmioty, które możesz losowo zdobyć z mobów w Draenor i które zwiększają Twoją umiejętność Inskrypcji o 5. Technicznie rzecz biorąc, musisz połączyć te przedmioty z materiałami z Draenor, aby stworzyć nowy przedmiot i zwiększyć swoją umiejętność Inskrypcji o 5 w procesie.

  • Faintly Magical Vellum Icon Faintly Magical Vellum musi być połączone z 5x Cerulean Pigment Icon Cerulean Pigments.
  • Torn Card Icon Torn Card musi być połączona z 4x Nagrand Arrowbloom Icon Nagrand Arrowbloom.
  • Waterlogged Book Icon Waterlogged Book musi być połączona z 10x Frostweed Icon Frostweed.
  • Ruined Painting Ikona Ruined Painting musi być połączona z 10x Frostweed Ikona Frostweed.
  • Tattered Scroll Ikona Tattered Scroll musi być połączona z 5x Frostweed Icon Frostweed.

Zobacz

Domyślamy się, że zanurkowałeś już w klasycznej wersji Burning Crusade w World of Warcraft. Jeśli grałeś w tę grę w rozszerzeniu Shadowlands, możesz przyzwyczaić się do dość uproszczonego systemu budowania postaci. Nie musisz dokonywać znaczących obliczeń, aby w spójny sposób stworzyć najlepszą postać według wybranej klasy i specyfikacji. W TBC Classic może być dla Was...