loader

World of Warcraft Classic The Burning Crusade: Kalkulator talentów

Domyślamy się, że zanurkowałeś już w klasycznej wersji Burning Crusade w World of Warcraft. Jeśli grałeś w tę grę w rozszerzeniu Shadowlands, możesz przyzwyczaić się do dość uproszczonego systemu budowania postaci. Nie musisz dokonywać znaczących obliczeń, aby w spójny sposób stworzyć najlepszą postać według wybranej klasy i specyfikacji. W TBC Classic może być dla Was zaskoczeniem, że wszystko jest inaczej. Tutaj, w Leprestore, zdajemy sobie sprawę, że większość z Was może utknąć z nowym buildem postaci w Burning Crusade. Nasz sklep oferuje przydatne usługi boostowania za najlepszą cenę (sprawdź nasz Burning Crusade Classic Carry), ale jeśli chcesz lepiej zaplanować swoje umiejętności i talenty, spróbuj skorzystać z naszego kalkulatora talentów TBC.

Aby jednak w pełni wykorzystać jego możliwości, przeczytaj nasze komentarze do każdej klasy i ogólnie do systemu talentów w Burning Crusade. Samo budowanie postaci według otrzymanych pasywnych i aktywnych zdolności może nie wystarczyć, szczególnie jeśli przybyłeś z Shadowlands. Łatwym i szybkim sposobem na poznanie progresji talentów w TBC jest skupienie się na różnorodności możliwych buildów w zależności od sytuacji w grze. Sprawdźmy kilka istotnych rzeczy na temat kalkulatora talentów WoW, który chcemy Ci pokazać. Tutaj, w Leprestore, nazywamy tę wiedzę krokami do stania się Outlanderem!

Krok 1: Nie jesteś już w Vanilli!

Przed wydaniem TBC można było grać w WoW Classic i wielu klientów naszego sklepu to robiło. Pomimo tego, że system talentów WoW Classic jest o wiele bardziej zbliżony do tego w TBCC niż w Shadowlands, powinieneś wziąć pod uwagę, że w Outlandzie są pewne zmiany, o których należy pamiętać. Są one związane z tym, jak Twoje talenty współgrają z Twoimi zdolnościami rasowymi oraz z kilkoma innymi rzeczami. Kiedy używasz world of warcraft burning crusade classic talent calculator, powinieneś w spójny sposób dostosować swój build do roli, jaką chcesz odgrywać (Heal/DPS/Tank), specjalizacji oraz rodzaju aktywności, jaką jesteś zainteresowany. Przypomnijmy sobie kilka różnic w stosunku do WoW Classic.

Różnorodność speców i ich przydatność w różnych sytuacjach znacznie wzrosła. Nadal powinieneś zwracać uwagę na to, czy Twoja klasa jest opłacalna w określonych raidach, ale teraz wybór Wojownika Ochrony nie jest jedyną opcją, aby być bardzo dobrym Tankiem.

Do gry zostały dodane dwie nowe rasy. Sojusz dostał Draenei, podczas gdy Horda przyciągnęła na swoją stronę Krwawe Elfy. Pamiętaj, że te dwie rasy mają różne zestawy klas do wyboru i zdolności rasowych do wykorzystania.

Najważniejszą zaletą tych dwóch ras są ich możliwe klasy. Krwawe Elfy są jedyną rasą, która może być Paladynami w Hordzie (choć nie najlepszymi), a Draenei mogą teraz być Szamanami (podczas gdy inne rasy w Sojuszu nie mają takiego przywileju).
Użycie kalendarza talentów w TBC powinno zależeć od tego, jak Twoje potężne zdolności będą współgrać z pasywami (i aktywami) Twojej rasy. W jednym z naszych artykułów szczegółowo opisaliśmy, która rasa jest najlepsza dla każdej z klas w TBC. Sprawdź nasz przewodnik po najlepszych klasach dla Burning Crusade Classic.

Kalkulator talentów World of Warcraft Classic

Krok 2: sprawdź, jak działa drzewko talentów

Wróćmy teraz do tej części naszej społeczności, która grała tylko w WoW-a detalicznego. Prawdopodobnie nie pamiętasz, że przed Mists of Pandaria istniało coś takiego jak drzewko talentów. Nasz kalkulator talentów burning crusade jest skonstruowany pod kątem jego szczególnych cech, ale koncepcja drzewek talentów może być Ci znana z innych gier (np. Diablo 2). Rozwijając swoją postać, otrzymujesz punkty, które możesz zainwestować w swoje możliwe umiejętności. Każda nowa umiejętność otwiera drogę do lepszych umiejętności na Twoim drzewku talentów TBC (jeśli przeznaczysz na to odpowiednią ilość punktów). Jednak diabeł tkwi tu w szczegółach.

Podczas levelowania swojej postaci możesz zauważyć, że masz 61 punktów do zainwestowania w jedno z trzech drzewek talentów dostępnych dla Twojej klasy. Możesz zmaksymalizować jedną specjalizację i uzyskać jej najlepsze umiejętności poprzez umieszczenie wszystkich punktów w jednym drzewku. Możesz też wymieszać punkty i zbudować zupełnie nową maszynę wojenną z Twojej postaci. Jednak pierwszym problemem, z którym się spotkasz, jest sam leveling. Jest to niezwykle trudne, dlatego proponujemy Ci skorzystanie z naszego zaufanego i najtańszego wśród firm boostujących serwisu levelującego Burning Crusade.

Kalkulator talentów WoW TBC przedstawia również różne rangi umiejętności. Awansując przez rangi Twoje umiejętności stają się coraz potężniejsze... i coraz bardziej wymagające. W zależności od budowy i aktywności w grze (PvP, PvE, Raidy, Lochy, itd.), gracze mogą zdecydować, czy chcą podnieść rangę swoich umiejętności czy nie. Ponieważ TBC jest o wiele bardziej skomplikowane z punktu widzenia zarządzania zasobami, obniżenie rangi umiejętności może być czasem dobrym pomysłem.

Aby otrzymać umiejętności, które pokazał Ci kalkulator WoW skill tree, musisz udać się do trenera klasowego. Na każdym poziomie możesz otrzymać kilka nowych umiejętności (od 61-70), więc upewnij się, że nauczysz się swoich najlepszych umiejętności w odpowiednim czasie. Ta nauka będzie Cię kosztować złoto, jak również resetowanie talentów, więc upewnij się, że używasz kalkulatora talentów 2.4.3 mądrze, zanim zaczniesz budować swoją postać.
Znajomość tych trzech aspektów drzewa talentów znacząco pomoże ci w korzystaniu z naszego kalkulatora talentów w wersji klasycznej dla Burning Crusade. Jest jednak jeszcze jeden kluczowy krok...

Krok 3: poznaj swoją klasę

Nie inaczej niż w Shadowlands czy WoW Classic, każda klasa jest w World of Warcraft unikalna. Dzięki systemowi TBCC możesz tworzyć niesamowite character builds, uwzględniając Twój BiS, specyfikę i sytuacje w grze (np. czy zamierzasz raidować czy nie). Kalkulator WoW skill tree, który zbudowaliśmy tutaj w Leprestore, jest tylko jednym z aspektów ekscytującej gry. Nie zapominaj o innych rzeczach, a w razie kłopotów zwróć się o pomoc do polecanych serwisów carry! Nie jest to takie trudne, nieprawdaż? Spójrzcie też na naszą tabelę, które specyfiki są najlepsze do różnych aktywności w TBCC. Więcej na temat kalkulatora talentów WoW znajdziesz tutaj: classic rogue talent calculator.

Zobacz

1. Dlaczego warto podnieść poziom Inskrypcji do 700? Wszystkie specyficzne dla Draenoru receptury na Inskrypcję można wykonać z umiejętnością 1. Tak więc osiągnięcie maksymalnej umiejętności w Warlords of Draenor nie jest tak ważne jak w poprzednich rozszerzeniach. Jedyną korzyścią z poziomu Inskrypcji jest to, że wydajność farb wojennych Icon War Paints powoli wzrasta z 5...