Farming Simulator 22 Download
Farming Simulator 22 Download

Farming Simulator 2022 Download

Gatunek

Casual, Samochodowa, Symulacja

Data wydania

19 Października 2022

twórca gry

Giants Software GmbH

wydawca

Focus Home Entertainment

Pobrano: 1681 razy
Waga: 49,73 GB
Polska wersja językowa
Działający tryb multiplayer

Farming Simulator to komputerowa gra symulacyjna szwajcarskiej firmy Giants Software GmbH wydana w 2021 roku, będąca symulatorem pojazdów i maszyn rolniczych. Gra umożliwia prowadzenie gospodarstwa rolnego, w tym jazdę ciągnikiem rolniczym oraz wykonywanie prac rolniczych.


Zalety

Pełna wersja po Polsku
Pory roku
Bardzo klimatyczna
Poprawiona oprawa audiowizualna
Całkowicie po polsku

9.9 / 10

wady

Drobne błędy techniczne

Pełna wersja Farming Simulator 2022 Download

Farming Simulator 22 Download oferuje rozgrywkę, która doskonale pasuje do jego poprzedników. Gracz ma za zadanie bezpośrednio zarządzać farmą, uprawiając pola w celu sprzedaży produktów na rynku. W zależności od wybranego poziomu trudności, na początku będziesz mieć mniej lub więcej pieniędzy do wydania na zakup pojazdów lub nowych pól do uprawy, a także ogrodzeń do hodowli zwierząt, budynków, lasów do wycięcia w celu sprzedaży drewna oraz punktów produkcyjnych do przetwarzania surowców i przekształcania ich w produkty handlowe. Trzy dostępne mapy – jedna inspirowana wiejską Ameryką, druga Francją, a ostatnia Niemcami – oferują bardzo różne scenariusze, ale wszystkie wymagają od gracza w zasadzie tego samego: optymalizacji pracy w celu uzyskania obfitych zbiorów i wyeliminowania odpadów.

Podobnie jak w poprzednich rozdziałach, aby wykonać poszczególne zadania, można wsiąść bezpośrednio do pojazdów lub wynająć pomocników, którzy wykonają je za Ciebie. Powiedzmy, że ta ostatnia opcja staje się praktycznie koniecznością, gdy posiadasz dużo ziemi i problemem staje się bezpośrednie śledzenie wszystkiego, bieganie z jednej strony mapy na drugą w celu zarządzania różnymi działaniami. To prawda, nie ma liczników czasu, które gnębiłyby gracza, który może poświęcić tyle czasu, ile chce, ale jeśli chcesz widzieć postępy, delegowanie zadań jest najlepszym rozwiązaniem.

Wymagania minimalne dla gry Farming Simulator 2022 Pełna Wersja

  • Procesor: Intel Core i5-3330 3.0 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R7 265 lub lepsza
  • Miejsce na dysku: 35 GB
  • System operacyjny: Windows 10 (64-bit)

Zalecane wymagania dla Farming Simulator 2022 Pobierz:

  • Procesor: Intel Core i5-5675C 3.1 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 570 lub lepsza
  • Miejsca na dysku: 35 GB
  • System operacyjny: Windows 10 (64-bit)

Farming Simulator 2022 mechanika, rozgrywka i nowości

Nowości w Farming Simulator 22 w porównaniu z poprzednimi częściami nie ma zbyt wiele, przynajmniej jeśli chodzi o rozgrywkę. Nowe rodzaje działalności to pszczelarstwo, uprawa winorośli i możliwość budowy szklarni, co zasadniczo przekłada się na konieczność nauczenia się obsługi nowego sprzętu roboczego. Bardziej istotne są cykle sezonowe, tzn. konieczność zarządzania uprawami zgodnie z porą roku, ponieważ nie można już robić tego, co się chce, kiedy się chce, jak to było wcześniej, pod groźbą złych zbiorów. Twórcy gry poświęcili nieco uwagi zarządzaniu czasem i jego uwzględnianiu, choć fakt, że pory roku są przesuwane przez gracza (za każdym razem, gdy idziesz spać, mija miesiąc), sprawia, że dość łatwo jest dostosować się do kalendarza. Cykle sezonowe wywarły duży wpływ na grafikę, która jest teraz znacznie bardziej zróżnicowana niż wcześniej. Na przykład roślinność zmienia teraz kolor w zależności od miesiąca, w którym się znajdujesz.

Silnik graficzny wydaje się być ten sam, ale nie ma wątpliwości, że niektóre aspekty gry wyglądają teraz na bardziej dopracowane i ładniejsze. Oprócz pór roku, więcej uwagi poświęcono także mapom, aby uczynić je bardziej żywymi. Na przykład ruch lokalny jest teraz bardziej obecny i dynamiczny, nawet jeśli pozostaje tylko dekoracją, a krajobrazy są lepiej utrzymane (zwłaszcza na mapach europejskich).

Kolejną istotną nowością są łańcuchy produkcyjne, które kryją w sobie jeden z najbardziej krytykowanych aspektów Symulatora Farmy, a mianowicie nadmierne uproszczenie systemu ekonomicznego. W tym rozdziale 22 zamiast sprzedawać zbiory bezpośrednio, musisz zarządzać małymi łańcuchami produkcyjnymi, dla których rynkiem zbytu są sklepy i supermarkety. Zapomnij więc o sprzedaży winogron, ale przygotuj się na butelkowanie owoców swojej pracy i dostarczanie ich bezpośrednio do konsumentów. Oczywiście na papierze mamy do czynienia z systemem, który może zwiększyć złożoność symulacji ekonomicznej, ale w rzeczywistości tak nie jest, ponieważ dodaje on jedynie kilka kroków do fazy sprzedaży, aby uzyskać wyniki bardzo podobne do tych, które były wcześniej.

Ale czym byłby Symulator Famingu bez bogactwa sprzętu rolniczego, który można kupić i używać? Z tego punktu widzenia nowa edycja gry nie zawodzi, w tym sensie, że potwierdzono większość wyposażenia znanego z poprzednich edycji, w tym narzędzia, z kilkoma ważnymi dodatkami związanymi z nowymi uprawami, takimi jak kombajn do zbioru winogron Braud 9070L. Oczywiście istnieją również dodatki do tradycyjnych działań, takie jak pojazdy wielofunkcyjne od producenta CLASS lub ciężarówki od producenta Mack dla scenariusza amerykańskiego. Nie trzeba dodawać, że wszystkie pojazdy są tak doskonale odwzorowane, że już samo patrzenie na nie i odkrywanie wszystkich szczegółów i funkcji sprawia przyjemność. Czasami można się poczuć jak kolekcjoner. Co więcej, każdy z nich ma swój własny pulpit i unikalne funkcje, ale cel jest zawsze ten sam: dobrze wykonywać swoją pracę.

Jestem pozytywnie zaskoczony po przegraniu 7 godzin, mogę stwierdzić ze widoczne są wielkie różnice względem FS19, czuje się ten dosyt otoczenia, już nie jest tak pusto jak w poprzedniej wersji grafika bardzo na plus, no i mnóstwo nowych opcji. Polecam wszystkim fanom symulatorów oraz ludziom chcącym wychillować.

Farming Simulator 2022 Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać Farming Simulator 2022?

Farming Simulator 2022 możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

Farming Simulator 2022 Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy do wyświetlenia.