Gothic 3 Download
Gothic 3 Download

gothic 3 Download

Gatunek

Akcja-RPG, Przygodowa

Data wydania

3 Listopada 2006

twórca gry

Piranha Bytes

wydawca

JoWooD Entertainment

Pobrano: 1398 razy
Waga: 5,61 GB
Polska wersja językowa

Gothic 3 to gra z gatunku action RPG, bezpośrednio kontynuująca wątki z pierwszej i drugiej części Gothica. Głównym wątkiem gry jest rozstrzygnięcie wojny bogów na korzyść Innosa, Beliara lub Adanosa.


Zalety

Wciągająca fabuła
Ogromny świat
Pełna wersja gry
Dodatki DLC
W pełni spolszczona

9.9 / 10

wady

Wciągająca fabuła
Ogromny świat
Pełna wersja gry
Dodatki DLC
W pełni spolszczona

Pełna wersja gothic 3 Download

Puryści serii nie mają się czego obawiać: Gothic 3 pełna wersja, na szczęście, wiernie odwzorowuje mechanikę gry, która narodziła się w pierwszym epizodzie, a następnie została ulepszona w drugim. Będziesz miał całkowitą swobodę poruszania się w absolutnie fantastycznym świecie, pełnym lasów, drzew, plaż, rzek i zwierząt, mniej lub bardziej wrogich Będziesz mógł również swobodnie podążać za misjami związanymi z głównym wątkiem fabularnym, lub wykonywać te, które powierzą Ci różne miasta, rozrzucone po całym królestwie.

Jak w każdej szanującej się grze fabularnej, będziesz musiał zbierać punkty doświadczenia, walczyć lub wykonywać zadania, aby rozwijać swoją postać, ucząc ją nowych umiejętności i poprawiając jej atrybuty fizyczne i psychiczne.
Pierwszą zauważalną nowością, wprowadzoną przez Piranha Bytes, jest niesamowity wzrost liczby dostępnych umiejętności: oprócz klasycznych związanych z walką, sklasyfikowanych według rodzaju broni (miecze, broń ciężka, łuki i kusze), twoja postać może poznać wszystkie najskrytsze sekrety polowania, takie jak ciche podchodzenie do ofiary, czyli skradanie się, nauka eliminowania wroga w ciszy, czy też kradzież kieszonkowa bogatego kupca.

Powolne wspinanie się po drzewku umiejętności będzie wymagało od Ciebie dużego wysiłku: stopniowe zdobywanie poziomów będzie coraz trudniejsze i będziesz musiał mądrze wybierać, w co zainwestować ciężko zarobione punkty postaci.
Teoretycznie rzecz biorąc, nie ma lepszego wyboru niż inne: inwestycja w stworzenie silnego wojownika przyda się w wielu wojennych sytuacjach, ale będzie bezużyteczna, gdy będziesz chciał po cichu zakraść się do obozu wroga; twórcy gry pozostawili, na szczęście, otwartą możliwość kształtowania postaci przez gracza zgodnie z jego osobistym stylem gry, oferując interesujący wachlarz możliwości.

Interakcja z otaczającym światem to jeden z głównych atutów wszystkich tytułów z serii Gothic – aby jeszcze bardziej zwiększyć wrażenia z rozgrywki oferowane przez ten nowy rozdział, twórcy zdecydowali się na maksymalne urozmaicenie świata gry.

Wymagania minimalne dla gry Gothic 3 Pełna Wersja

  • Procesor Intel Pentium 4 2 GHz
  • 1024 MB RAM
  • Karta graficzna GeForce 6100 / ATI Radeon 9600 128 MB
  • 5,6 GB miejsca na dysku twardym

Zalecane wymagania dla Gothic 3 Pobierz:

  • Procesor Intel Pentium 4 3 GHz
  • 2048 MB RAM
  • Karta graficzna GeForce 7900 GTX / ATI Radeon X1900 256 MB
  • 6 GB miejsca na dysku twardym

gothic 3 mechanika, rozgrywka i nowości

Gothic 3 Download oferuje coś, na co nie odważyła się żadna inna gra fabularna: zaoferowanie graczowi pełnego wrażenia przebywania w świecie żywym, a nie ewidentnie wirtualnym, zamieszkanym przez istoty i ludzi z własnymi zwyczajami i typowymi zachowaniami; choć pomysł nie jest oryginalny, sprytnie wymyślony przez antagonistę Obliviona, to właśnie Piranha Bytes zrealizowała go z bardziej satysfakcjonującym skutkiem.
Wrażenie przebywania w prawdziwym środowisku daje nie tylko ogromna liczba napotkanych zwierząt i roślin, począwszy od najmniejszych i niegroźnych zajęcy, aż po najbardziej agresywne rozpruwacze, ale także pewne związane z nimi zwyczaje: tak więc podczas nocnego spaceru może się zdarzyć, że natkniemy się na wilka rozpaczliwie poszukującego pożywienia, który nie zaatakuje pierwszego zwierzęcia, jakie mu się przytrafi, ale podążając za prawdopodobnym łańcuchem pokarmowym, będzie szukał odpowiedniej ofiary.
Zdziwisz się, więc gdy podczas polowania w Gothic 3 Pobierz, zdasz sobie sprawę z nadejścia groźnego drapieżnika i zobaczysz, jak zdesperowana ofiara ucieka, tak jak to sobie wyobrażamy w rzeczywistości.

Ta sztuczka, choć przyjemna, jest całkowicie bezużyteczna w praktyce i pozbawiona podstawowej logiki: dana ofiara niekoniecznie przyciąga jednego lub więcej odpowiadających jej drapieżników. Dlatego spodziewaj się niezwykłych kombinacji, takich jak białowłose wilki na środku pustyni, desperacko poszukujące węży do zjedzenia.

Gdy rozpoczęliśmy naszą pierwszą rozgrywkę, byliśmy absolutnie zdumieni jakością grafiki w grze: nasz wzrok błądził po odległej dolinie, która dzięki efektowi głębi ostrości była nieco nieostra, podczas gdy trawa na łące była delikatnie kołysana przez lekki wietrzyk, generujący delikatny ruch falowy całej lokalnej flory.
Mimo że przydzielono nam już misję, poświęciliśmy kilka godzin na wędrówkę po świecie, podziwiając lasy, długie plaże, strome klify, a przede wszystkim wspaniałe równiny: każde środowisko charakteryzuje się bogatym zestawem szczegółów i jest naprawdę dobrze zrealizowane.

Gothic 3 to jedna z tych gier, do których zawsze wraca się z uśmiechem na twarzy. Mimo grafiki, która już nie zaskakuje, sam gameplay i historia wciąż jest na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz przygodówki RPG na długie godziny, zdecydowanie polecam.

Gothic 3 Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać Gothic 3?

Gothic 3 możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

Gothic 3 Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy do wyświetlenia.