The SIMS 4 Download

The SIMS 4 Download

Gatunek

Sandbox, Symulacja, Życie

Data wydania

2 Września 2014

twórca gry

EA Maxis

wydawca

Electronic Arts

Pobrano: 1219 razy
Waga: 22,63 GB
Polska wersja językowa

The Sims 4 została wydana na platformy PC i po aktywacji nie wymaga połączenia z Internetem. Gracze mogą pobierać dzieła innych ludzi z całego świata i z miejsca umieszczać je w swojej grze, np. po pobraniu Simki od razu można wykorzystać ją na organizowanym przyjęciu.


Zalety

Pełna wersja gry po polsku
Wszystkie dodatki
Możliwe wyłączenie cenzury
Rozbudowane tworzenie sima
Otwarte miasto

9.8 / 10

wady

Uzależnia
Nieliczne błędy animacji

Pełna wersja The SIMS 4 Download

Trudno jest oceniać grę taką jak The Sims, a to dlatego, że nie ma zbyt wielu kryteriów porównawczych: The Sims 4 Pobierz, zawsze było wyjątkowym tytułem, z bogatą i zróżnicowaną rozgrywką, której efektem jest hybryda między grą menedżerską a symulatorem, nigdy nie osiągając maksymalnej formy, ponieważ oczywiście świat The Sims nie jest realistyczny w ścisłym tego słowa znaczeniu. Krótko mówiąc: The Sims to The Sims! Jedyne porównanie, jakiego można dokonać, to porównanie z poprzednikami, a The Sims 4 pełna wersja bez wątpienia potwierdza, że jest to rozdział z najbardziej wyrafinowaną rozgrywką, nawet jeśli ten nowy minimalistyczny styl z pewnością sprawi, że najbardziej zatwardziali gracze będą czegoś żałować.

Przedstawmy jedno z haseł przewodnich gry The Sims 4 – intuicyjność. Nowy tryb tworzenia Sima został mocno przebudowany, zyskując na prostocie: wybór predefiniowanych cech fizycznych pozostaje w menu, ale są one tylko punktem wyjścia, na którym można wzorować ostateczny wygląd naszego Sima.

Całe ciało naszych przyjaciół jest modyfikowalne za pomocą prostego kliknięcia i przeciągnięcia, dając życie niesamowitej różnorodności Simów, którym będziesz musiał przypisać głos, chód, aspiracje i temperament. Część poświęcona kształtowaniu charakteru Sima jest niezwykle ważna, ponieważ w zależności od tego, co wybierzesz, będziesz warunkował swoją rozgrywkę: gra z Simem o twórczych aspiracjach będzie się bardzo różnić od zabawy z miłośnikiem nauki lub imprezowym zwierzakiem. Oczywiście jest też część poświęcona ubraniom i akcesoriom, która, jak się spodziewaliśmy, nie odbiega zbytnio od tego, co oferowały stare rozdziały, zastając nas z wieloma anonimowymi elementami garderoby i nieco “tanimi”.

Wymagania minimalne dla gry The SIMS 4 Pełna Wersja

 • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ lub odpowiednik (w przypadku komputerów używających wbudowanych układów graficznych gra wymaga procesora Intel Core 2 Duo 2,0 GHz, AMD Turion 64 X2 TL-62 2,0 GHz lub odpowiednika)
 • Pamięć RAM: co najmniej 4 GB
 • Dysk twardy (ilość wolnego miejsca): Co najmniej 15 GB miejsca na dysku twardym plus co najmniej 1 GB dodatkowego miejsca na zawartość zmodyfikowaną i zapisane gry.
 • Stacja dysków: DVD-ROM jest wymagany tylko do instalacji z płyty
 • Karta graficzna: 128 MB pamięci VRAM z obsługą funkcji Pixel Shader 3.0. Obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GeForce 6600 lub lepsza, ATI Radeon X1300 lub lepsza, Intel GMA X4500 lub lepsza
 • Wersja DirectX: zgodne z DirectX 9.0, 10 i 11

Zalecane wymagania dla The SIMS 4 Pobierz:

 • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10
 • Procesor: Intel Core i5 lub lepszy, AMD Athlon X4
 • Pamięć RAM: 4 GB pamięci RAM
 • Dysk twardy (ilość wolnego miejsca): co najmniej 18 GB.
 • Stacja dysków: DVD-ROM jest wymagany tylko do instalacji z płyty
 • Karta graficzna: NVIDIA GTX 650 lub lepsza
 • DirectX: Zgodne z DirectX 9.0

The SIMS 3 mechanika, rozgrywka i nowości

Interfejs bardzo się rozwinął: aby uzyskać przegląd wszystkich przedmiotów znajdujących się w inwentarzu, wystarczy kliknąć ikonę żądanego przedmiotu, którą można znaleźć na schemacie domu i pomieszczeń, w pobliżu menu nawigacyjnego. W ten sposób podczas wyświetlania pomieszczenia szybko uzyskasz dostęp do wszystkich elementów, które się na nie składają. Oprócz tej kolejności wyświetlania możesz również uzyskać dostęp do zasobów, korzystając z klasycznego katalogowania według funkcji (wszystkie powierzchnie, wszystkie urządzenia…). Jeśli jesteś graczem, który nie lubi tracić czasu (lub gubić się w inwentarzach wszystkich katalogów), w tej części gry możesz wybrać bezpośrednio pokoje już zbudowane i umeblowane, aby szybko złożyć dom od podstaw, ale poświęcając charakter i dostosowanie. Oczywiście można dodawać i usuwać elementy z tego predefiniowanego bloku, a także zmieniać jego rozmiar. Bardzo sprytnym dodatkiem jest możliwość przesuwania ścian, a wraz z nimi także mebli, za pomocą prostego kliknięcia strzałki w wybranym kierunku, zastępując w ten sposób uciążliwe burzenie prostym przesuwaniem.

W edytorze można także wybierać wysokość ścian (ważna nowa funkcja umożliwiająca umieszczanie okien, obrazów i półek na różnych wysokościach) oraz nachylenie dachów, tworząc w ten sposób różne konstrukcje i kształty, które w poprzednich rozdziałach nie były możliwe do wykonania nawet przy użyciu najbardziej skomplikowanych sztuczek. Bez względu na to, czy spędzasz w tym trybie dużo, czy mało czasu, na pewno znajdziesz strategię, która będzie pasować do Twojego stylu gry. Uwagi dodatkowe: jak już zostało obszernie omówione, brakuje kilku ważnych elementów, takich jak garaże (i dołączone do nich samochody) oraz baseny. W miejsce tych ostatnich wstawiono fontanny, bardzo przyjemne wizualnie, ale o zupełnie innym przeznaczeniu. O ile ten wybór jest mniej lub bardziej przyjemny, to niewątpliwie fakt, że przez ten brak traci się kilka znaczących punktów do tytułu, zwłaszcza mając świadomość, że prawdopodobnie za te elementy historyczne przyjdzie nam później zapłacić. Ostatnią rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę w tym trybie, jest sterowanie grą, nieco inne niż w poprzednich tytułach, ale niemożliwe do użycia, jeśli jesteś starym graczem przyzwyczajonym do starego systemu komend: na szczęście możesz wybrać, które z nich chcesz używać, w menu opcji gry.

Kolejną rzeczą, która jest zupełnie inna, ale tym razem działa na korzyść tytułu, jest podział dzielnic na małe osiedla. Zmiana ta dotyczy okresu pomiędzy The Sims 2 a The Sims 3: będziemy mogli wyświetlić szereg budynków znajdujących się w okolicy domu naszych Simów i odwiedzić je, klikając na nie, lub udać się na działkę wspólnoty lub do domu znajdującego się poza granicami dzielnicy.

The SIMS 4 to bez wątpienia najlepsza odsłona serii. Mnóstwo dodatków, ciągłe aktualizacje i niemal nieskończone możliwości sprawiają, że gra nigdy się nie nudzi! Polecam każdemu.

The SIMS 4 Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać The SIMS 4?

The SIMS 4 możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

The SIMS 4 Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy do wyświetlenia.