Far Cry 4 Download
Far Cry 4 Download

Far Cry 4 Download

Gatunek

Akcja, FPS , Multiplayer, Przygodowa

Data wydania

20 Listopada 2014

twórca gry

Ubisoft Montreal

wydawca

Ubisoft

Pobrano: 1688 razy
Waga: 27,81 GB
Polska wersja językowa
Działający tryb multiplayer

Jest to czwarta część z serii, która miała swoją premierę w dniu 20 listopada 2014 roku. Far Cry 4 jest pierwszoosobowym shooterem. Gramy w nim Ajayem Ghale, synem Mohana Ghale i Ishwari Ghale - założycieli Złotego Szlaku, który przybył do kraju, aby rozsypać prochy swojej matki na jej ostatnie życzenie.


Zalety

Pełna wersja po Polsku
Duży otwarty świat
Piękne krajobrazy
Mnóstwo zadań pobocznych

9.9 / 10

wady

Bardzo wciągająca
Fabuła momentami zawodzi

Pełna wersja Far Cry 4 Download

W grze Far Cry 3 firma Ubisoft stworzyła bardzo dobrą strzelankę z otwartym światem, charyzmatycznym czarnym charakterem i przekonującą scenerią. Teraz, dwa lata później, stoi przed nimi nowe wyzwanie: prześcignąć się w Far Cry 4 Download, tworząc jeszcze bardziej spektakularny świat gry, fabułę godną tego miana i jeszcze bardziej szalonego super-złoczyńcę. Po dłuższym graniu w grę i zwiedzeniu wszystkich zakamarków Kyratu (lub prawie wszystkich) możemy powiedzieć: misja zakończona.

Bohaterem Far Cry 4 jest Ajay Ghale, młody człowiek, który przybył w Himalaje, do odległego regionu Kyrat, aby uczcić śmierć swojej matki i rozsypać jej prochy. Recepcja w tym rejonie, rządzonym przez szalonego tyrana Pagana Mina, nie jest przyjazna, a dyżurny bandzior zdaje się mieć różne interesy wobec naszego bohatera. To dobry pretekst, by zacząć strzelać do wszystkiego, co się rusza, próbując pokrzyżować plany Pagan Minowi.

Na szczęście nie jesteśmy osamotnieni w tej misji. Z pomocą przychodzi nam Złota Ścieżka, grupa buntowników pod wodzą pięknej Amity i dzielnego Sabala, którzy zamierzają raz na zawsze zniszczyć królestwo Pagan Mina, choć na różne sposoby. Amita jest zdeterminowana, by przywrócić dobrobyt w regionie za pomocą wszelkich niezbędnych środków, posuwając się nawet do eksploatacji plantacji opium w Pagan Min, podczas gdy Sabal preferuje bardziej legalne i tradycyjne działania.

Ten dualizm powtarza się przez całą fabułę, zmuszając gracza do wyboru, po czyjej stronie się opowiedzieć, a także do podejmowania decyzji, które będą miały wpływ na fabułę i zakończenie. Ciekawy pomysł, ale w gruncie rzeczy przyćmiewa superzłoczyńcę Pagan Mina, który po przekonującym wstępie zostaje przyćmiony na prawie cały czas trwania gry. Prawdziwa szkoda i zmarnowana szansa, nawet jeśli nie jest to czynnik wpływający na końcowy wynik, co zrozumiecie, czytając kolejne akapity.

Fabuła Far Cry 4 Pobierz nie jest sztandarową cechą gry, ale stanowi odpowiedni pretekst, by zacząć niszczyć wszystko i strzelać do wszystkiego, co się rusza, a pod tym względem tytuł Ubisoftu w pełni trafia w sedno. Poza misjami głównego wątku fabularnego, których wykonanie zajmuje około dziesięciu godzin, istnieje niezliczona ilość zadań pobocznych, które mogą uszczęśliwić wszystkich fanów gier z otwartym światem.

Wymagania minimalne dla gry Far Cry 4 Pełna Wersja

 • System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit)
 • Procesor: Intel Core i5-750 2,6 GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz
 • RAM: 4 GB
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5850
 • Dźwięk: karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c z najnowszymi sterownikami
 • DirectX: 9.0c
 • Miejsce na dysku: 30 GB

Zalecane wymagania dla Far Cry 4 Pobierz:

 • System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit)
 • Procesor: Intel Core i5-2400S 2,5 GHz / AMD FX-8350 4,0 GHz lub lepszy
 • RAM: 8 GB
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 680 / AMD Radeon R9 290X lub lepsza
 • Dźwięk: karta dźwiękowa 5.1 zgodna z DirectX 9.0c z najnowszymi sterownikami
 • DirectX: 9.0c
 • Miejsce na dysku: 35 GB

Far Cry 4 mechanika, rozgrywka i nowości

Rozgrywka w Far Cry 4 nie różni się zbytnio od tej znanej z poprzednich odsłon sagi. Znajdziemy tu klasycznego protagonistę, który potrafi posługiwać się nieskończoną liczbą broni i zaskakiwać wrogów atakami skradankowymi. Do gracza należy wybór, czy chce likwidować wrogów za pomocą cichych strzał i noży do rzucania, czy też strzelać do wszystkiego, co się rusza i wysadzać obozy za pomocą materiałów wybuchowych.

Duża liczba broni i dobry system celowania zadowolą fanów czystych strzelanek, ale fani gier typu stealth również znajdą tu coś dla siebie. Zalecamy to drugie podejście, które daje wiele satysfakcji.

Do tego wszystkiego należy dodać możliwość dostosowywania broni poprzez modyfikację optyki, stosowanie nowej optyki, skórki zmieniające kolor itd. Wirtualna ekonomia gry opiera się na łupieniu wrogów i zbieraniu niezliczonych przedmiotów kolekcjonerskich, które można znaleźć rozsiane po całej mapie.

Ekwipunek jest zarządzany za pomocą wygodnego koła i można go rozbudowywać, polując na zwierzęta zamieszkujące Kyrat. Zwierzęta z Kyratu stanowią jedno z najgroźniejszych zagrożeń w grze i kilka razy zdarzyło nam się nie wykonać misji z powodu ataku dzikich bestii.

Wilki, niedźwiedzie, nosorożce, tygrysy, ptaki drapieżne, pszczoły i groźne borsuki miodowe (nie żartujemy!) to tylko niektóre z rzeczy, z których można wybierać. Na uwagę zasługują słonie, na których można jeździć, odblokowując ulepszenie, i które pomogą nam siać postrach w obozach wroga.

Kolejnym potwierdzeniem ważnej roli zwierząt w grze Far Cry 4 jest możliwość zdobywania kawałków mięsa poprzez plądrowanie zwłok, które stają się prawdziwą przynętą dla wściekłych bestii. Spróbuj użyć kilku kawałków w pobliżu obozu, a następnie stań w bezpiecznej odległości i chwyć popcorn. Zwierzęta wykonają za Ciebie brudną robotę.

Pojazdy w grze Far Cry 4 są bardzo podobne do tych z poprzedniej części, ale w tym rozdziale możemy liczyć na mile widzianą nowość: żyrokopter, rodzaj jednoosobowego miniśmigłowca, za pomocą którego można roznieść na strzępy placówki wroga, bombardując je z góry.

Mimo wielu nieprzychylnych opinii uważam, że Far Cry 4 to jedna z najbardziej udanych odsłon serii. Znaleźć tu można ciekawą historię, genialną grafikę i przemyślany gameplay, a to jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Ode mnie leci 10/10, naprawdę polecam.

Far Cry 4 Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać Far Cry 4?

Far Cry 4 możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

Far Cry 4 Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy do wyświetlenia.