Heroes 3 Download
Heroes 3 Download

Heroes 3 Download

Gatunek

Akcja, Casual, Przygodowa, Strategiczna

Data wydania

28 Luty 1999

twórca gry

New World Computing

wydawca

The 3DO Company

Pobrano: 1776 razy
Waga: 2,67 GB
Polska wersja językowa
Działający tryb multiplayer

Heroes of Might and Magic III to strategiczna gra turowa wyprodukowana przez New World Computing i wydana w 1999 roku przez The 3DO Company. Fabuła gry przebiega poprzez siedem grywalnych kampanii, których akcja umiejscowiona jest na kontynencie Antagarich. W trakcie kampanii historia jest przedstawiana z różnych punktów widzenia, co daje graczowi możliwość gry każdym rodzajem miasta.


Zalety

Pełna wersja po Polsku
Odświeżona szata graficzna
Świetna gra strategiczna
Znakomity system walki
Różnorodność miast i klas

9.7 / 10

wady

Słaba optymalizacja bohaterów
Momentami monotonna

Pełna wersja Heroes of Might and Magic 3 Download

Heroes of Might & Magic III Download jest jedną z najlepszych turowych gier strategicznych, jakie kiedykolwiek powstały. Czy dzieje się tak dzięki doskonałej koegzystencji i naprzemienności fazy strategicznej/zarządzania (eksploracja mapy, poszukiwanie zasobów, gromadzenie oddziałów) i taktycznej (rozmieszczanie oddziałów na polu bitwy, turowa walka z wrogimi armiami)? A może za wszechstronność systemu gry, który ma na celu przemyślaną i inteligentną rozgrywkę?

Nie martwcie się, nie będziemy tymi, którzy dokonają rewizji tytułu Jona Van Caneghema, także dlatego, że nie mielibyśmy ku temu powodów: mimo upływu lat i niezbyt zwinnego interfejsu, który nie jest jednak niczym, czego miłośnicy wirtualnych strategii nie mogliby przetrawić w kilka godzin, to arcydzieło jest wciąż takie samo i przyznajemy, że gdy już przyzwyczailiśmy się do jego licznych mechanik, nie mieliśmy problemów z tym, by dać się porwać długim sesjom gry. Niestety, nie możemy przymknąć oka na pewne problemy związane bardziej z samą obsługą HD niż z faktyczną rozgrywką. Zacznijmy od testu: spójrzmy na jeden z obrazów, które zdobią ten artykuł. Nie, nie ma potrzeby porównywania ich z tymi z oryginalnego wydania. Nie chodzi o to, na ile grafika HD poprawia wygląd Heroes of Might & Magic III, które nawet w 1999 roku nie było najlepsze z technicznego punktu widzenia, ale o to, na ile skutecznie komunikuje technologiczną modernizację, którą sugeruje skrót “HD”.

Oczywiście, czytelność scenariuszy i sprite’ów jest lepsza niż kiedyś, ale czy oceniając je po tym, czym są, można powiedzieć, że wnoszą coś nowego do gry? Jedną rzeczą jest zrobienie czegoś takiego, co LucasArts zrobił kilka lat temu z pierwszymi dwoma Monkey Islands, gdzie grafika została nie tylko poprawiona, ale całkowicie przeprojektowana i przemyślana (z mieszanymi rezultatami, ale wciąż godnymi uznania), ale inną rzeczą jest leniwe podążanie za oryginałem, wyrównane (i przewyższone) przez niektóre darmowe mody, niekompatybilne z tą wersją, które pozwalają nawet na osiągnięcie wyższych rozdzielczości. Krótko mówiąc, nie chcemy twierdzić, że nie jest przyjemnie znaleźć sobie Heroes of Might & Magic III w wersji bardziej odpowiedniej dla nowoczesnych kart graficznych i najnowszych monitorów, ale szczerze mówiąc, wartość dodana, jeśli musimy ograniczyć się do zbadania skutków wysokiej rozdzielczości, jest naprawdę minimalna.

Wymagania minimalne dla gry Heroes 3 Pełna Wersja

 • System operacyjny: Windows 7 32-bit
 • Procesor: Core2 Duo E4400 @ 3.0 GHz / Athlon64 X2 3800+ @ 2.0GHz
 • Pamięć RAM: 2 GB
 • Karta graficzna: GeForce 8800GT / Radeon HD 2900
 • DirectX: 10
 • Wymagane miejsce na dysku HDD: 2 GB
 • Pamięć karty graficznej: 256 MB

Zalecane wymagania dla Heroes 3 Pobierz:

 • System operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 64-bit
 • Procesor: Core2 Duo E6600 @ 2.4Ghz / Athlon64 X2 5600+ @ 2.8GHz
 • Pamięć RAM: 3 GB
 • Karta graficzna: GeForce 9800GT / Radeon HD3870
 • DirectX: 10
 • Wymagane miejsce na dysku HDD: 2 GB
 • Pamięć karty graficznej: 512 MB

Heroes of Might and Magic 3 mechanika, rozgrywka i nowości

Do tej pory mówiliśmy o Heroes of Might & Magic III – HD Edition, podkreślając, że jest to arcydzieło, jakim było w swoim czasie, a grafika w wysokiej rozdzielczości nie wnosi do niego zbyt wiele. Niestety, teraz nadeszła zła wiadomość. Twórcy gry stwierdzili, że dwa rozszerzenia do gry, Ostrze Armagedonu i Cień śmierci, nie zostały dołączone, ponieważ oryginalne źródła zostały utracone, a odtworzenie ich od nowa wymagałoby zbyt wiele pracy. Możemy w to uwierzyć, czemu nie, ale pozostaje to poważnym problemem, zwłaszcza dla tych, którzy kochali oryginał, czyli idealnych odbiorców tej reedycji.

Zapomnijcie więc o mieście Conflux, zapomnijcie o niektórych scenariuszach i niewiarygodnie potężnych artefaktach. Przede wszystkim zapomnijcie o generatorze map losowych, jednej z najczęściej używanych funkcji w oryginale, uwielbianej podczas gry w sieci LAN lub w lokalnym trybie wieloosobowym, ale także podczas gry w pojedynkę po ukończeniu wszystkich scenariuszy i kampanii. Oczywiście, istnieje edytor, który umożliwia tworzenie własnych map, ale to nie to samo, przynajmniej jeśli chodzi o szybkość działania. Chcielibyśmy również dodać: zapomnijcie o możliwości zainstalowania wszystkich modów i dodatkowej zawartości stworzonej na przestrzeni lat przez niezbyt liczną, ale bardzo aktywną społeczność, która wyrosła wokół oryginału. Jasne, jest siedem kampanii i około pięćdziesięciu map do potyczek, ale to i tak dużo mniej niż to, do czego przyzwyczaili się fani. Jedyną prawdziwą nowością zawartą w Edycji HD jest obsługa trybu multiplayer za pośrednictwem Steamworks. Jak dotąd nie działa to zbyt dobrze, ale i tak ułatwia grę w sieci na nowoczesnych systemach operacyjnych. Oczywiście, bez generatora map losowych trzeba zadowolić się tymi, które już istnieją i które fani znają na wylot, ale przynajmniej nie trzeba szaleć z konfiguracjami protokołów połączeń, które nie są już obsługiwane. Niestety, nawet po stronie multiplayera jest jednak mała wada: brak opcji LAN. Nic decydującego, bo mało kto by z niej korzystał, ale skoro w oryginale była, to nie wiadomo, dlaczego w edycji HD miałaby jej nie być.

Heroes 3 to wciąż popularny RTS, który swoje lata świetności ma już za sobą. Mimo to gra idealnie nadaje się na długie wieczory , czy niedzielny relaks przy komputerze. Polecam ją każdemu, kto, słysząc “gra strategiczna” ma ochotę na więcej.

Heroes of Might and Magic 3 Pobierz — Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszego Serwisu?

✓ Prędkość pobierania bez ograniczeń. Wszystkie nasze pliki znajdują się na serwerach bez limitu pobierania
✓ Bezpieczeństwo. Nasza strona posiada aktywny certyfikat SSL, a pliki udostępniane społeczności skanowane są przy pomocy zaktualizowanych programów antywirusowych.
✓ Satysfakcja. Korzystając z naszego serwisu, możesz być pewny, że otrzymasz to, po co przyszedłeś.
✓ Dobra zabawa. Wiesz jaką grę pobierasz, dzięki czemu wiesz, że będziesz się przy niej świetnie bawić.
✓ Pewność. Jako nieliczni oferujemy w pełni działające, wcześniej przez nas sprawdzone gry. Na wielu innych tego typu stronach możesz znaleźć niekompletne pliki, przez co gra nie będzie działać poprawnie. U nas masz gwarancję, że dany tytuł działa poprawnie.

Skąd pobrać Heroes of Might and Magic 3?

Heroes of Might and Magic 3 możesz bez problemu pobrać na naszym portalu gamesol.pl korzystając z nowoczesnych serwerów pozwalających pobierać w prędkości nawet do 100 Mb/s.

Heroes of Might and Magic 3 Download jest w pełni spolszczoną grą, w którą możesz zagrać już dziś. Przed uploadem plików na serwery pozwalające pobierać gry bez limitu, zainstalowaliśmy grę na systemie Windows 10, a także dokładnie ją przeskanowaliśmy. Dzięki temu masz pewność, że wybrana gra będzie działać na Twoim komputerze, a Twój sprzęt nie będzie zagrożony.

Musisz także wiedzieć, że nie namawiamy Cię do skorzystania z naszego portalu. Jeżeli chcesz pobrać daną grę, to możemy Cię zapewnić, że udostępniamy w pełni działającą grę z dodatkami. Sam zdecyduj, czy chcesz skorzystać z naszej strony.

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.